PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520860}

Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

Hansel and Gretel: Witch Hunters
6,4 88 283
oceny
6,4 10 1 88283
5,1 8
ocen krytyków
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
powrót do forum filmu Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

super bajka

ocenił(a) film na 9

Rewelacyjna bajka dla dorosłych, świetna akcja, super charakteryzacja, ktoś miał nieziemską fantazję. Dla mnie bomba. Momentami nawet się uśmiałam.

ocenił(a) film na 9
leosia10

Popieram :) bardzo pomyslowy i fajny scenariusz z domieszką humoru

ocenił(a) film na 7
leosia10

rowniez popieram :)

ocenił(a) film na 6
leosia10

A co jest takie pomysłowe? Bo dość dużo elementów było czy w Nieustraszonych braciach Grimm czy w Van Helsingu. Przeróbki baśni na "dla dorosłych" czyli na brutalnie, ale i rozrywkowo, są dość modne.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Tak, tak, tak, to jest to! Film lekki, zabawny, szybki, kolorowy. Niebanalna scenografia, trochę grozy, trochę śmiechu, dynamiczne postaci i duuuuży wink do fanów gatunku przez cały film. I w to wszystko delikatnie wpleciona fantazja i odrobina magii. To lubię.

ocenił(a) film na 5
leosia10

W sam raz dla niezbyt wymagającej widowni.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Niezbyt wymagającej... Więc tak. Poleć mi jakiś twoim zdaniem znakomity film na poniedziałkowy wieczór po robocie. Tak żebym zmachany w domu o godzinie 23 mógł sobie coś obejrzeć i dobrze przy tym się bawić.

ocenił(a) film na 5
Jennnimdag

Zmień pracę.

RAC_79

Nie znam takiego filmu. Kto go nakręcił?

ocenił(a) film na 4
harry_garncarz

prawdopodobnie nie ty

leosia10

Krótko, dobrze i na temat. Fajne sceny akcji, przynajmniej większość ale na 8-9/10 to zasługuje bezdyskusyjnie... miłe i przyjemne w odbiorze

ocenił(a) film na 10
leosia10

Niby nic oryginalnego a jakoś znakomicie się bawiłem w czasie seansu. Ocenę zawyżyłem, co by może deczko średnią podnieść. 6+ to stanowczo za niska nota, film co najmniej na 8, w porywach 9. Gorąco polecam, jest zabawny i nie obraża IQ przeciętnego oglądacza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones