PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521887}
6,4 20 474
oceny
6,4 10 1 20474
Happy Feet: Tupot małych stóp 2
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp 2

Powiem szczerze

ocenił(a) film na 6

Nie mogę doczekać się tego filmu :) Robin Williams już potwierdził swój udział w nim, a pierwsza część była warta obejrzenia chociażby tylko dla tego jak śpiewał po hiszpańsku. Mam nadzieję, że film dorówna pierwszej części, która była moim zdaniem wyjątkowa dzięki temu, że była niepodobna do innych animacji. Nie starano się, aby postaci były zbyt "bajkowe", wszystkie stworzenia pojawiające się w jedynce wyglądały jak ich rzeczywiste odpowiedniki. Nawet ten szczegół, że bohater z czasem gubi puch, moim zdaniem nadawał realizmu. Pozostaje czekać do 2011^^

ocenił(a) film na 6
ptr_89

Tak ja też nie mogę się doczekać. Bardzo mi się bajka podobała i mam nadzieję że 2 będzie jeszcze lepsza!

ptr_89

Ja też czekam niecierpliwe! Super animacja.

ocenił(a) film na 8
ptr_89

Ja natomiast mam nadzieje że soundtrack będzie równie wspaniały co z pierwszej części, to czy będzie to równie dobry film jak pierwszy zależy właśnie od muzyki i piosenek.
Polecam (pod kątem animacji, tematu i ornitologii) również "Legendy sowiego królestwa" To drugi mój ulubiony film animowany ostatnich lat :-)

pirat82

Nie wiem, dlaczego pierwsza część tego filmu ma tak małą ocenę :(

ocenił(a) film na 7
paulinea

bo to biedna bajka ;x

Artemisek

Nie mogę się doczekać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones