PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118564}
6,5 64 718
ocen
6,5 10 1 64718
6,3 9
ocen krytyków
Happy Feet: Tupot małych stóp
powrót do forum filmu Happy Feet: Tupot małych stóp

Recenzja jak na tą bajke to chyba dość okrutna. Myśle,ze problemy które bajka porusza akurat powinny spodobać sie dzieciakom(nie maluchom 5-letnim) i zwrócic ich uwage,sam wątek ekologiczny-kazdy z nas oglądał Kapitana Planete swego czasu;)... zreszta teraz wszedzie wszystkich sie obija po twarzy, wiec jak nakręcono coś tak przyjemnego to tym lepiej. Dla mnie największą glupotą było zrobic połowiczny dubbing! Piosenki oryginalne,a dialogi polskie. Cały urok tej bajki polegał właśnie w całości na dialogach orygialnych!napisy to dobra sprawa,troche czytania każdemu sie przyda:] ale nazwanie głównego bohatera MAMBO,a nie Mumble to kolosalne nieporozumienie! Tez myślałam,ze to recenzent sie pomylił,ale nie Polacy faktycznie tak nazywali głównego bohatera! Czekałam na to bardzo,ale na arzie jestem sceptycznie nastawiona

ocenił(a) film na 4
brzydkie_k

ODWOŁUJE WIEKSZOSC CO NAPISAŁAM! :D... mam nauczke, najpierw ogladac, potem komentowac, nawet jesli w cos pokladam wielkie nadzieje!

brzydkie_k

Mało osób przyznaje się do błędu i za to można pochwalić autorce tematu.
Film na poziomie na nawet dla tych podeszłym wieku :P
Nie kręci mnie filmy zbyt dużym wkładem Piosenkarskim tym bardziej animacji. Po tym filmie zmieniłem zdanie :P
Zapraszam do obejrzenia tego Cudenka bo jak dla mnie ma te coś na 10:P
Pozdro xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones