PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124363}

Happy Tree Friends: Pierwsza krew

Happy Tree Friends: Volume 1: First Blood
7,2 5 215
ocen
7,2 10 1 5215
Happy Tree Friends: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Happy Tree Friends: Pierwsza krew

Ah to jest to :D

ocenił(a) film na 10

Mam sentyment z młodszych lat, do tych prostych głupawych filmików gloryfikujących śmierć i zniszczenie w słodkiej cukierkowej oprawie i naprawdę nie wiem dlaczego większość się tak spina.
Ludzi te filmiki nie mają za zadanie wnosić czegokolwiek do tzw. światowej kinematografii, po prostu są durne, a czy śmieszne to już sobie sam każdy oceni.
Mi się tam podoba :D

Ptysiek62

Taaaaaaak sentyment też mnie dotyczy . Są bardzo głupawe,ale do tej "krwi" nie mam odrzucenia. To tylko animówka.
Mój ulubiony odcinek to jest chyba ten z lemoniadą .

ocenił(a) film na 9
amityville_fw

Mój ulubiony odcinek to ten w którym zapraszają tego Flippera na przyjęcie urodzinowe a on dostaje szału wojennego i wystkich zabija. Odcinek nazywa się lesser of two

ocenił(a) film na 7
horrormasterPL1

Mój to Crazy Antics, kiedy Sniffles próbuje przekąsić parę mrówek... :D

Moisuree

O ja, Crazy Anticts bylo swietne, chociaz ja z rozrzewieniem wspominam koszmarne Eyecandy (jak sie biedny Toothy na wlasnym oku powiesil) oraz ten odcinek, gdzie szopy kradly cos, jak to maja w zwyczaju i na koniec ukradly krowe oraz balon ... Jak sie przygoda skonczyla, latwo sie mozna domyslic :)

Grunt to dystans, lubie glupie kreskowki, przyznaje sie bez bicia, odrobina odmozdzenia zawsze jest dobrym katharsis dla rzeczywistosci, a jak ktos nie chce, niech nie oglada lub wlaczy sobie Kapitana Bombe.
To jest dopiero odmozdzacz :)

Ptysiek62

Wydawałoby się że ledwo co nie tak dawno oglądało się HTF klnąc przy każdym rozłączeniu modemu od tepsy, a to juz 15 lat prawie mija... o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones