PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 037
ocen
7,0 10 1 57037
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

"Jaja" na cmentarzu

użytkownik usunięty

Dlaczego Guantanamo a nie komedia z Japońskiego ataku na Pearl Harbour albo z ataku na
World Trade Center? Bo to nie "naszych" tam katują? Gratuluje wrażliwości :/
Filmu nie widziałem i nie zamierzam oglądać za to polecam dokument "Nie zależy Wam na
prawdzie. 4 dni w Guantanamo".

Nie oglądam i nie lubię. A głosuję na PiS. Ja pier...
BTW akurat porównanie do PH jest debilne, ponieważ - fakt nie typu brzoza Macierewicza, ale prawdziwy - Amerykanie wiedzieli o planowanym tam ataku, wiedzę tą przyjęli zaś z ulgą, bo atak był tym, czego potrzebowali by przystąpić do wojny. Nie zrobiono nic, by się bronić - dano zatopić statki i ludzi by był pretekst do przystąpienia USA do wojny w zgodzie z konwencjami... i zasadą o bliźnim swym, co to oko za oko i te de. Szacun, kufa szacun, poleć o tym jakiś dokument.

użytkownik usunięty
Cerbin

Nie rozumiem o co to nerwy. Zadałem proste pytanie o to dlaczego nie zrobili komedii o ataku na PH i na nie odpowiedziałem.
Jeśli ktoś wierzy w dobrą wolę Władców Marionetek to jest to jego/jej problem (szczęście) i nic mnie to nie obchodzi Uważam natomiast że są pewne granice przyzwoitości których przekraczać się nie powinno.
Nie oglądam filmów z egzekucji, katowania zwierząt komedii o holokauście ani komedii o torturowaniu i upadlaniu ludzi.
Mam takie prawo i tak mnie wychowano.
EOT

ocenił(a) film na 1
Cerbin

kochany debilu, wymyślasz od "pisowców" każdemu, kto ma inną opinię, niż twoja? poszerz słownik wulgaryzmów, nudo :)

Cerbin

Tępa pało, jesteś klasycznym przykładem kompletnego debilizmu waszej strony. Nie myślisz, nie analizujesz, nie rozumiesz, umysłowo nie żyjesz, a wiesz dlaczego tak uważam? Bo pancerna brzoza jest elementem waszej narracji, nie Macierewicza, jełopie. To jest brzoza Laska, Durczoka, Lisa czy Żakowskiego, a nie Macierewicza. Przecież to według was samolot rozbił się o brzozę. To naprawdę ciekawe jak wielu z was, tępych zaczadziałych lemingów, wykłada się na tej brzozie. Bezmyślna masa tumanów, powinni wam zabrać prawo głosu.

Derratyzator

Wooow, ależ piękny hejt. I słownictwo z którego aż kapie miłowanie bliźniego swego :) Dziękuję, uśmiechnąłem się dzięki Tobie. Miłego dnia życzę.

Cerbin

Wolałbym, żebyś zaczął sam myśleć swoim mózgiem, a nie się głupio uśmiechał, ale pewnie to zbyt wiele.

Derratyzator

No szacunk kolejny, świetna riposta. Zwarta, zgrabna, znowu czuję się jak w gimnazjum. Dziękuję.

Cerbin

Napisz jeszcze coś mądrego o brzozie Macierewicza, znów sprawisz mnóstwo radości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones