PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 038
ocen
7,0 10 1 57038
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

9/10 zasłużone

ocenił(a) film na 10

Jeśli Was ten film nie rozbawił to jesteście socjopatami! Filmy z serii Harold i Kumar są jednymi z najlepszych komedii tego typu, jeśli lubicie Super Zioło to na bank przypadnie wam do gustu.

ocenił(a) film na 6
fireseba

Super Zioło niestety ssie. Jedna z gorszych komedii.
Ale Harold i Kumar - arydzieło

ocenił(a) film na 7
fireseba

dokladnie - 9/10 zasluzone jak nic. Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Te wszystkie komedie, które sa zbiorem parodii typu 'Vampires Suck' czy 'Meet the Spartans' moga jej buty czyscic. : D

fireseba

Dokładnie...Nie pamiętam kiedy tak się śmiałem podczas oglądania filmu...praktycznie co scenę śmiałem się w głos ^^
Po prostu genialna komedia.9/10 <3.

fireseba

może i zabawna ( swoją drogą moze to ty jesteś socjopatą?) .. jednak do pierwszej części raczej sie nie umywa ( najwyraźniej we 2 częsci przesadzili)

fireseba

co w tym filmie jest zabawnego nieliczne śmieszne momenty są przewidywalne, a fabuła nudna i idiotyczna . pierwsza cz ęść nawet śmieszna ale to to katastrofa

ocenił(a) film na 1
fireseba

Nie obrażając nikogo, ale ten film jest wręcz bezdennie głupi.. Nawet w tego typu produkcjach trzeba trzymać jakiś poziom, a tu...ech szkoda gadać. Żenada.

domine667

Dokładnie, ten film dosłownie "odmóżdża". Najbardziej boli wysoka ocena, bo ktoś przecież daje mu 7+...

ocenił(a) film na 5
kolontaj

Pierwsza część była znacznie lepsza i o wiele zabawniejsza, ta część jest ciut odpychająca jak dla mnie, mocno przesadzili ;)

ocenił(a) film na 8
fireseba

Ja jestem w dużym stopniu socjopatą i mi się ten film zajebiście podoba :D

ocenił(a) film na 7
kryszti

niezła komedia niezle się usmiałem
począwszy od kanapki z kluchą wielkiego Boba skonczywszy na imprezie u prezydenta USA, no i ten psychol sekretarz stanu był naprawdę porąbany to co pokazał gdzie ma piątą poprawkę konstytucji było przesmnieszne

ocenił(a) film na 1
fireseba

czy udawanie agresywnego debila sprawia ci przyjemność czy to tylko kwestia przyzwyczajenia?

ocenił(a) film na 1
fireseba

Komedie KIBLOWE mnie tak nie podniecają. Ćpaj dalej, a daleko zajdziesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones