PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 038
ocen
7,0 10 1 57038
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

...jest tu dużo wątków i film nie jest taki klimatowy jak pierwsza czesc ale i tak jest dobry ;D Najlepsze w tym filmie jest to ze sie dobrze kończy i ogólnie pozytywnie po obejrzeniu 8/10

ocenił(a) film na 8
SlodKinoman

A ja mam nieco odmienne zdanie uważam, że sequel jest duzo lepszy(pierwsza czesc ocenilem na 5/10 drugą na 8/10), długo odwlekałem obejrzenie drugiej cześci ponieważ byłem zrażony jej poprzedniczna(przy ktorej prawie wogóle nie uświadczyłem), wiec byłem mile zaskoczony poziomem jaki reprezentuje Escape from Guantanamo Bay. Co prawda druga odsłona jest zdecydowanie mniej spójna(można by powiedzieć, że jest "pozlepiana" z róznych skeczy/gagów, ale to zdecydownanie nie irytuje(nie jest szczególną wadą) tak jak bylo to chociażby w rodzimym Job-ie).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
borcz666

Sorry, ale w pośpiechu nie dokończyłem mysli, która została mi przerwana przez, a zresztą nie ważne ;)


(...)byłem zrażony jej poprzedniczna(przy, ktorej prawie wogóle nie uświadczyłem (teraz dokańczam myśl ;P) uśmiechu, powiem nawet, że troche się nudziłem, a film mi się dłużył i z niecierpliwością oczekiwałem zakończenia tego filmu :P )

użytkownik usunięty
borcz666

Heh

Widze, ze uzytkownicy tez maja dobrze bo wiadomo film o paleniu to sie pali ~~~:D){\*/})D:~~

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones