PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 037
ocen
7,0 10 1 57037
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Kapitalna Komedia !

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie film jest bardzo dobry , akurat humor płynący z tego filmu do mnie trafił , a
zazwyczaj komedie oglądam rzadko . Ten film to dla mnie wyjątek oczywiście w pozytywnym
tego znaczeniu słowa . Główni bohaterowie jak dla mnie grają kapitalnie .

ocenił(a) film na 8
zeneq

Mam takie samo zdanie co ty . :)

ocenił(a) film na 7
olu_siak

Również uważam, że jest to dobry film. Mimo, że moim zdaniem część pierwsza była troszkę lepsza to i dwójka trzyma dobry poziom. Jedynka zaskakiwała, a fabuła w dwójce jest już schematyczna jednakże dała szerokie pole do popisu reżyserowi. Fajnie wmontowane i poruszone są poważne kwestie dotykające obecnie nie tylko amerykanów ale nas wszystkich (rasizm, nie poszanowanie praw człowieka itp.) myślę, że w delikatny sposób ten film zwraca na to uwagę oraz w krzywym (czy aby na pewno) zwierciadle pokazuje działania rządów i głów państw. Również fajnie jest zagrane aktorsko choć fajerwerków nie było. Dobra ścieżka dźwiękowa, idealnie wkomponowana do konkretnych scen. Zauważyłem, że wiele osób uważa, że jest to film wulgarny i niesmaczny. Ja się z tym nie zgodzę. Jest to komedia i jej priorytetem jest rozśmieszyć widzów . "Harold & Kumar" robią to skutecznie, a przy okazji wskazują na obecne problemy z jakimi się stykamy. Po części film ten po prostu odzwierciedla realne priorytety danych grup społecznych, bo nie ma co się oszukiwać że żyjemy w świecie idealnym, a filmy tego typu świetnie to oddają bo pokazują tematy kontrowersyjne i budzą ostrą dyskusję. Osobiście mnie się "Harold & Kumar 2" podobał i daje z czystym sumieniem 7/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones