PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286816}

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
7,0 57 029
ocen
7,0 10 1 57029
5,0 3
oceny krytyków
Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
powrót do forum filmu Harold i Kumar uciekają z Guantanamo

Podczas przesłuchiwania czarnego ortodonty walnięty agent wylewa napój winogronowy , o co chodzi ??

ocenił(a) film na 6
perzr

Bo ten napój jest czarny, a ten policjant to rasista, i "on nie będzie pił czarnego".

ocenił(a) film na 9
perzr

Wg mnie próbował wymusić zeznania ortodonty przekupując go właśnie napojem winogronowym . W pewnym momencie powiedział nawet "już prawie koniec" - chciał w ten sposób ponaglić świadka do zeznań sugerując mu , że za moment szansa na wypicie przez murzyna napoju winogronowego zniknie . Agent sugerował się tym , że dla osoby o czarnym kolorze skóry napój winogronowy jest pewnego rodzaju rarytasem . Uważam , że chodziło o przełamanie stereotypu , że skoro ktoś jest czarny nie koniecznie musi być bezrobotnym mieszkańcem slamsów bez grosza przy duszy - którego nie stać np. na napój winogronowy .

To jest moja interpretacja .

perzr

Nie, nie ! Zle mowicie. Z tym napojem winogronowym to jest taki stereotyp: czarni jedzą arbuzy, kurczaki z rozna i piją napoj winogronowy :) tak jak meksykanie wpieprzaja nachos i pija tequile

piwanow

dokladnie!

ocenił(a) film na 7
perzr

A mi się wydawało, że skoro napój winogronowy jest czarny to taki stereotyp, że 'czarne musi leżeć na ziemi' wiec dlatego go wylewał na oczach tego ortodonty, który jest czarnoskóry . ot, takie moje stwierdzenie. ;)

MiLusSia

Pierwsze słyszę żeby napój winogronowy był czarny, no ale widać nie muszę o wszystkim wiedzieć. ;)

ocenił(a) film na 6
perzr

każdy ma swoją teorię, więc teraz wybierz sobie taką jaka Ci będzie pasować :)

perzr

nie wiem dlaczego ale amerykanie mają stereotyp że ulubione jedzenie murzynów to melon, kurczaki (kfc) i sok winogronowy, po prostu był tam użyty rasistowski dowcip :)

perzr

Grape Kool-Aid... toż to napój jest..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones