PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 251
ocen
7,6 10 1 412251
7,1 31
ocen krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Urzekła mnie od razu swoim niesamowitym wdziękiem ;)
Uwielbiam jej oczy ! Moim zdaniem zdecydowanie góruje ona nad innymi dziewczętami .
Nie Ginny nie Cho a Hermiona!

Ginny-Paskudztwo takie ,że chce mi się zawsze kierować
do klopa na jej widok.Nie ma nic w sobie zmysłowego czy atrakcyjnego.
Zwyczajny prymityw nie robiący żadnego absolutnie wrażenia.
W książce miała ciekawy charakter a pozatym miała w sobie to "coś" I wtedy nie wyobrażałem sobie innej partnerki dla Harrego ,a filmie budzi u mnie same negatywne emocje. Szczególnie te jej zdolności aktorskie są na marnym poziomie.
A jej pocałunek z Harrym śmiech na sali.Co to miało być? jakaś parodia mam rozumieć?
Zamiast dostrzeć uczucie między tymi dwojga zauważyłem wyłacznie sztuczność i robienie wszystkiego na odczepnego.
Więc panna Ginny jest dla mnie beznadziejna aktorka jeśli w góle takowo ją nazwać można.

Cho Chang-No tutaj muszę przyznać nie było aż tak źle.Starałem się być wyrozumiały i nie dostrzegać aż tyle wad.Jednakże same starania nie pomogły.Jeśli mam oceniać wdziek to na pewno jest lepiej niż w sytuacji z Ginny.Podoba mi się w niej kolor oczu włosów a przede wszystkim uśmiech.Lecz brakuje mi w niej czegoś trudno mi tu powiedzieć czego ale wiem ,że coś mi w niej wadzi.Postać filmowa jak zarówno książkowa -nudnnnaaa jej ciągłe rozpaczanie po Cedriku można było zwariować.
Wykorzystaał naszego Potterka w złym celu;( trochę się z nim lizała i nagle poczuła się lepiej czyżby nie dziwna logika? Po prostu drażni mnie jej zachowanie które trudno jest znieść .Pocałunek -Dretwy pozbawiony emocji zrobiony na odwal
stali na baczność zamiast zaszaleć ! mogli się chwycic za ramiona mocno trzymać twarz partnerki/partnera i wyobrazić sobie ,że całuje kogoś kto dla nich wiele znaczy.
Zdaje sobie sprawe iż to nie jest takie łatwe.Bo można czuć się speszonym drugą osobą lub obecnością kamer.Jednakże praca aktora musi się wiązać z takimi scenami
Pocałunk wypadł korzystniej niż w przypadku Harry-Ginny.Gra aktorska jest przeciętna i nie robi na mnie specjalnie wrażenia.


Hermiona-Urok ma zdecydowanie.Piękna dziewczyna o świetnych rysach twarzy ;)
Gra aktorska nie mogę jej nic zarzucić .Dobrze się wciela w swoją postać a przede wszystkim dziewczyna nie spoczywa na laurach a to na plus.Zatkało mnie gdy dostrzegłem ją na balu wyglądała tak fantastycznie ,że mowe mi odjęło. Pomimo ,że kolor sukni powinien być granatowy.Jednakże reżyser musi mieć swoją wizje ;)
Jej charakter kujonka ;) lepiej ujme to osoba która jest ambitna.Jej kłótnie z Ronem są
powalające nic dziwnego ,że się w niej zakochał przecież to było do przewidzenia.
Dobrze ,że nie jest w parze z Harrym gdyż to byłoby zwyczajnie nudne.
A pozatym Hermiona kocha Harrego ale jako brata tak samo on ją. Pocałunek jej z Ronem nic ciekawego zasłonili się włosami nie było nic prawie pokazane.To ,że nagle pod wpływem wydarzeń to na plus zdecydowanie lepiej wyszło niż w przypadku Harry-Ginny czy Harry xCho .

ocenił(a) film na 8
GrimMaster1111

Dobrze gadasz !

użytkownik usunięty
GrimMaster1111

Nie Ginny, nie Cho, nie Hermiona.

Bellatriks!

Jaja sobie robisz? Gdzie masz oczy?

użytkownik usunięty
GrimMaster1111

Tak cię uderza cudze zdanie?

Bellatriks to zdecydowanie najlepsza kobieta w HP! Zła, szalona, bezkompromisowa, czego chcieć więcej:) Jak Bella czegoś chce to po prostu to bierze, a płacą zwykle inni. No i jest fanatycznie wręcz oddana V, na jedno jego słowo gotowa rzucić się w ogień. Poza tym, jej długie czarne włosy, mroczne ciuchy i błysk szaleństwa w oku tworzą wokół niej uroczą atmosferę:)

Wiesz ale Belatriks raczej zalicza się do innej kategorii.
Nie ukrywam iż ma w sobie to coś.Może dlatego iż mam do niej żal o zabicie Syriusza.
jEST CIEKAWA NIE PRZECZE. Wspomniałem że Hermiona gdyż moim zdaniem jest
śliczna dziewczyna ;) no i charakter zdecydowanie na tak

użytkownik usunięty
GrimMaster1111

No tak, u Belli to charakter zdecydowanie na NIE:)

ocenił(a) film na 8

Ja tam bardzo lubie samą aktorkę aczkolwiek też miałam do niej wielki zal o zabicie Syriusza;)

ocenił(a) film na 9
GrimMaster1111

Zgadzam się w 100%, tyle że według mnie powinna być z Harry'm, nie lubię Rona, nie rozumiem jak taka śliczna dziewczyna może być... z takim czymś. Mnie osobiście Rupert obrzydza, Daniel o wiele mniej obleśny.

ocenił(a) film na 10
GrimMaster1111

nie uważam, że Hermiona, tu Emma Watson, to jakaś piękność, ale fakt - ładna jest.
chociaż mi w filmie podobała się Luna. A Cho wypiękniała w ostatnich częściach. + ładna jest też Katie Bell w księciu półkrwi ;)
z chłopaków - draco oczywiście ;d, neville pod koniec i bliźniacy :)

ocenił(a) film na 10
atrocious

Jak dla mnie najładniejsza jest Romilda Vane. Szkoda, że było jej tak mało, szczególnie w filmach.

użytkownik usunięty
GrimMaster1111

Hermiona- ideał kobiety w sztuce :D

użytkownik usunięty
GrimMaster1111

jest najlepsza :)

GrimMaster1111

Moją ulubioną postacią jest właśnie Ginny ale zdecydowanie ta książkowa.W filmie była jakaś drętwa.Ogólnie ładna choć wszystko wskazuje że książkowa była piękna.
Cho nie znoszę, szczególnie tej książkowej.Bez grzywki wygląda nawet, nawet ale z grzywką... niekorzystnie.
Hermionę inaczej sobie wyobrażałam po przeczytaniu książki w kwestii wyglądu ale filmowa jest znacznie ładniejsza od mojego wyobrażenia.Emma jest śliczna a Hermiona jest jedną z moich ulubionych żeńskich postaci.
Dla mnie najładniejszą dziewczyną jest Luna.Podobnie jak z Hermioną aktorka jest znacznie ładniejsza niż się spodziewałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones