PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 397
ocen
7,6 10 1 412397
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Ja ja uwielbiam to jest moja dalsza kuzynka jej ojciec jest kuzynem mojego taty i tez jest super i ciocia tez jest super wszystkich uwielbiam

Dodaziomka

jasne

ocenił(a) film na 10
kaska

Dobra ja nie chce jej maila! Ale jest lepszy sposob abys udowodnila!! Wyslij mi jej zdjecie i ty masz byc razem z nia na tym zdjeciu!!!! I wyslij kilka swoich osobnych abys mnie w jajo nie zrobila to moj adres pawcio7@vp.pl jak nie wyslesz mi maila to znaczy ze klamalas!!!Powodzenia...

ocenił(a) film na 10
kaska

ElO. Chodzę z Danielem od 3 lat...w tamtym roku zdradzłam go z Tomem...a no i ostatnio byłam w kinie z Rupertem.....Czy o kimś zapomniałam??? Ach no tak jestem kuzynką Emmy, Domaziomka- może jesteśmy rodziną....Pozdro dla wszystkich buraków......

ocenił(a) film na 8
Dodaziomka

A moim starym jest Elvis Presley ...
Pozdro ...

ocenił(a) film na 5
Dodaziomka

jeju znowu?! ... jeszcze wam sie chce? szkoła sie zaczeła, byście sie chociaż uczyć zaczeli..

Sate

Ja te lubie Emme ale bez przesady. Szkola jest, wiec co tam opowiadac jakies bajki.

użytkownik usunięty
Rayana

hhahahahahaahhhahahahahahahhah ahhahahahahahahahahhahahahahah ahahahahahahhaahahhahahahahh a moją kuzynką Jest PAMELA ANDERSON

mozecie mi nie wierzyc ale ja naprawde jestem jej kuzynka a w te wakacje bylam u niej w domu i bylo suber pokazala mi pare zdiec z Danielem Raclidifem i z Rupertem Grintem a nawet mam ich autografy

Dodaziomka

Hej!! Ja tam lubię Emmę Watson. Myślę że fajnie gra w filmach o Harry'm Potterze. Napisz do mnie na gg. Abo na maila. Oto one: piwnooka90@wp.pl i gg 8008330. Będę wdzięczna :)
Pozdrowionka Ewelina

ocenił(a) film na 7
Dodaziomka

wiesz co ja Ci wierze że jesteś jej kuzynką jakbys mogła ze mna pogadać to mój numer GG 7984555 jezeli nie masz GG to na e - maila - natalia1804@tlen.pl ja tobie naprawde wierze to jest cudowne że ja znasz i jestes jej kuzynka


Pozdrawiam Cie Natalia:)

Dodaziomka

To jak jestes jej kuzynko to daj mi jakies do niej namiary email lub gg(jak ma) na moiego meila misiekszcz1507@wp.pl lub gg 5462910

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Właśnie czy emma ma gg. Jeśli tak to napisz na moje gg:9503843

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Emma ma poczte ale nie ma gg a tak poza tym to co wy se myslicie ze ona umie pisac po polsku przeciez jest angielka a poza tym i tak nie dalabym wam jej numeru nawet gdyby umiala pisac po polsku bo byscie ja zadreczyli

Dodaziomka

a co ty myslisz ze ja angielskiego nie znam podasz mi na gg lub e mailem jej adres to ci uwieze ze jestes jej kuzynka

ocenił(a) film na 10

A żebyś wiedział, że może!!! Mam kumpelę w Londynie, która jakoś posiada GG.... I co, zatkało, hahah... A poza tym, mogłabym ci uwierzyć. A wy mi uwierzycie, keidy powiem, że moją daleką ciotką jest pani Cupryś, która kandyduje do PO?? Oczywiście, że nie. Sama byłam w szoku. Ale to prawda. :/

moonlight_a

co za bezmug uwaza że w angli używa się polskiego komunikatora gg

ocenił(a) film na 8
Dodaziomka

Hmm trudno mi w to uwierzyć, z tego względu, że pełno osób tak twierdzi. Jednak jeżeli mówisz prawde, to mogłbym dostać e-maila do niej? napisz do mnie e-mail: szajba1989@interia.pl, gg 7237646. Z góry dziękuje.

Dodaziomka

(lol2) już dawno się tak nie uśmiałam:] dzięki za ten temat:P

Dodaziomka

Puk, Puk! Czegos bardziej wiarygognego nie mogłas wymyslec?
A masz jakis dowody? Bujna wyobraznia!

filix

ja wam nie powiem ani jej adrecu email ani gg bo byscie ja zadreczyli i moge wam zareczyc ze jestem jej kuzynka a pozatym ona nie zna polskie no moze trosze w koncu jej tata a moj wojek jest polakiem i nie uczyl jej polskiego bo poco

Dodaziomka

No jak tak to fajnie było się pośmiać. Gdybyś dała chociaż jej gg to może bym uwierzyła bo nawet jeśli wszyscy by się do niej dobijali to gg można zawsze zmienić.

Dodaziomka

Dobra wes nie sciemniaj w takim razie a tak pozatym to kto mowi o zadreczaniu i nie wusisze jej emaila podawac na forum tylko komus np. mi podac meilem bo chcialby ja o cos spytac a jak nie to ch*j ci w du*pe

ocenił(a) film na 3
Dodaziomka

Z gory przepraszam za niecenzuralne slowa, ale pierdolnij sie moze w glowe co?? Jak myslisz, ktora osoba jestes z kolei, ktora pisze takie glupoty?? Jak myslisz ile osob ci uwierzy??

A! No tak! Zapomnialem dodac, ze daniel Radcliffe spedzal u mnie ostatnio wakacje :) :).

Nie masz dowodow na to ze to co piszesz, wiec przestan zasmiecac forum takimi pieprzonymi bredniami, dobra?? NAPRAWDE DOSC MAM JUZ CZYTANIA TEMATOW I POSTOW, COFNIETYCH W ROZWOJU IDIOTEK, KTORE MOWIA, ZE AKTORZY Z HARREGO TO ICH RODZINA, ALBO ZE DANIEL RZNAL JUZ CO DRUGA DUPE W POLSCE (ZE STATYSTYK TAK WYNIKA) I OFICJALNIE MA JUZ ZE 120 DZIECI.
QRWA LUDZIE!!! PRZESTANCIE WRESZCIE PISAC TAKIE BREDNIE BO JUZ NIMI ZYGAM!!

P.SP. Nie uzywam polskich znakow, bo jestem w Birmingham w Anglii, wiec sa nieobslugiwane.

Mr_Mangas

Jaa tez tak se twierdze. Nie znosze tych, co ciagle gderaja, ze to jego rodzinka, ze to moj kuzynek, czy moze idzie z tym kims spac!!!!!!!!!!!!!! Dolujecie i tyle!!!!!!!!!

Dodaziomka

nie dasz sobie spokoju????
nie dasz sobie spokoju????
nie dasz sobie spokoju????

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dodaziomka

Co tu do gadania kłmiesz jak na jęta i tyle

ocenił(a) film na 10
filix

A ja ci wierze odezwij sie do mnie na meila xpand1991@wp.pl

Dodaziomka

tak.tak..a moim chłopakiem jest johnny depp

scyzoryk

Możliwe że jest jego czy tam jej kuzynką przecież krewni aktorów też mogą być zwykłymi ludżmi

ocenił(a) film na 9
Sidewinder

W pewnym sensie tak, ale gdyby tak było że jej ojciec jest Polakiem (czy coś takiego) to myślisz że nikt by o tym nie wiedział? Moim zdaniem plotka rozeszła by sie szybko...

scyzoryk

ty scyzoryk, ale masz farta. A przepraszam co na to jego żona? ;););););)

Dodaziomka

Ja też ci wieżę. Nie słuchaj tych buraków.
pozdro

Greeco

Mozecie juz tutaj nie truc?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!? Lepiej bedzie, jak juz do tego nie wrocicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

Rayana

No właśnie co tu gadać. Rayana ma racje. Ciągle trujecie.

Rayana

No właśnie co tu gadać. Rayana ma racje. Ciągle trujecie.

filix

dziekuje wszystkim ktorzy mi wierza a tak poza tym to przecierz oge byc jej kuzynka !!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Dodaziomka

Prosze odezwij sie do mnie na meila xpand1991@wp.pl ja ci wierze i chce z toba pogadac.

Dodaziomka

Też ci wierzę i też chcę z Tobą pogadać. Dlaczego nie miałaby być Twoją kuzynką? Pewnie że może być! Odezwij sie na maila piwnooka90@wp.pl , plisss... Będę bardzo wdzięczna!
Pozdrawiam Ewelina

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Christinka

niestety e-mail i troszke nie dziala ale jak checie to napiszcie swoj nr gg ja swojego nie dam bo takie osoby jak np. Rayna ktore wszystko i wszystkich krytykuja mogly by mnie zdenerwowac delikatnie mowieac

Dodaziomka

Muszę dodać swoje ale.. Ledwo pisze padając ze śmiechu.. Każda inteligentna osoba czytająca twój pościk wie że:
1.Kuzynka? Bardzoooooo niewiarygodne!
2.Jak byś nawet była jej kuzynką i miała trochę rozumu to byś o tym nie pisała!(choć wątpie że jesteście kuzynkami)
3.Tylko ,,inteligentnej'' osobie mogło wpaść do głowy coś takiego!(czyli tobie)
4.Wszystkim już się znudziły te brednie!
To chyba tyle:)
PozdróFFka dla zgadzających się ze mną:*

Lilastars

Juz ten temat mi sie znudzil. Mozecie juz do tego tematu nie wrocic???

ocenił(a) film na 7
Lilastars

Wytłumaczysz dlaczego na żadnej stronie nie ma że jest po części polką?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones