PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 459
ocen
7,6 10 1 412459
7,0 32
oceny krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Moody

ocenił(a) film na 8

Od lat się zastanawiam i nigdy nie zauważyłem tego. Kiedy Moody jest sobą, a kiedy już Crouchem Jr?

ocenił(a) film na 8
Kierol

Od samego początku tej części podszywa się pod niego Crouch. Prawdziwy szalonooki pojawia się na sam koniec filmu [scena w skrzyni] no i pojawia się od Zakonu Feniksa.

ocenił(a) film na 8
Kierol

Nie ma tego wątku w serialu, lecz jest w książce. Zanim zaczął się rok szkolny prawdziwy Alastor Moody został zaatakowany w swoim domu przez nieznanego sprawcę - prawdopodobnie już wtedy Barty Crouch się pod niego podszył.

ocenił(a) film na 8
Jaskier16

Dziękuję wam za odpowiedź. Czyli wychodzi na to, że w filmie jest wszystko dobrze. Tylko szkoda, że nie nakręcili tej sceny z napadem i nie dali na koniec filmu, kiedy Crouch Jr się ujawnia np. jako wspomnienie, żeby widz wiedział co i jak.

ocenił(a) film na 8
Kierol

Chodziło o niespodziankę, gdyby pokazali scenę napadu na Moody'ego na początku większość widzów domyśliłaby się podstępu.

ocenił(a) film na 8
Jaskier16

Wiem. Chodziło mi o to, żeby pokazali ją gdy Crouch Jr się ujawnia.

Kierol

Zastanawiam się, na ile Harry zaprzyjaźnił się z Moodym, a na ile z Bartym. W końcu przez cały film Braty udaje Moody'ego, a on jest mentorem dla Harry'ego. Po prostu ile Barty'ego było w Moodym.

ocenił(a) film na 7
karola_biel

Przecież mu mówią po wszystkim, kiedy już wyszło na jaw wsio, Dumble czy ktoś inny, że Harry nigdy nie poznał Alastora Moody'ego... Harry zaprzyjaźnił się z Bartym, brrr :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones