PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396969}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
7,5 325 453
oceny
7,5 10 1 325453
6,5 30
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

urzekł mnie ten utwór. a scena tańca Hermiony i Harry'ego bardzo wzruszyła, mimo że na początku wydawała mi się śmieszna.
Polecam tę piosenkę.
Polecam film.

ocenił(a) film na 3
G_ocha

profanacja...

ocenił(a) film na 6
G_ocha

Scena tańca była po prostu niedorzeczna... Zupełnie jak "sznurówka" z poprzedniej części.

ocenił(a) film na 8
Wertyp

zależy od tego, jak się ją zinterpretuje. ja zrozumiałam ją inaczej niż Ty (mam tu na myśli scenę tańca, bo w kwestii "sznurówki" zupełnie się z Tobą zgadzam).

ocenił(a) film na 8
Wertyp

Porównywanie sceny tańca do sceny ze sznurówką jest wręcz nie na miejscu. Paranoja :D

ocenił(a) film na 8
Wertyp

Niedorzeczność. Jak na możliwości aktorskie obojga i stan intelektualny reżysera scena nie była zła. Ktoś na forum mądrze zauważył, że w powieści Harry zachowuje się jak skrajny egoista, nie zważający na to co czują inni. Film nieco to złamał.

ocenił(a) film na 10
G_ocha

Zgadzam sie, zarowno ta scena jak i piosenka jest rewelacyjna, idealnie pasuje do ich tanca :) Moim zdaniem w bardzo fajny sposób ukazano więź łączącą bohaterów. Polecam utwor jak i caly film :)

ocenił(a) film na 8
malgoska_chelsea

Może ktoś przytoczyć co to jest za motyw z sznurówką?

ocenił(a) film na 10
sarsgaard9

To jest tuż przed scena ataku na Nore. Harry jest u Weasley'ów i spotyka sie z Ginny na schodach. Ginny widzi, ze ma rozwiazanego buta i zawiazuje mu go, po czym chca sie pocalowac, ale slysza jakies odglosy i zbiegaja na dol zeby zobaczyc co sie dzieje. Jak sie okazuje przyczyna tego zamieszania jest Bellatrix i Greyback, ktorzy pojawiaja sie przed Nora i otaczaja dom ogniem.

G_ocha

Jest inny wątek, gdzie jest parę fajnych pozytywnych komentarzy odnośnie tej sceny, wyjaśniających jej znaczenie.

G_ocha

w której minucie jest ta scena?

idk___

1:21:00. Mniej więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones