PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 538
ocen
7,7 10 1 356538
6,4 32
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Jak w familijnych filmach klasy C. Nie pamiętam, czy w książce on się też tak wymądrzał?

ocenił(a) film na 7
cumartesi

Nie, w książce ograniczył się chyba do dwóch zdań, ale ten film (zakończenie szczególnie) w ogóle zrobiony jest kiepsko w porównaniu z książką.

użytkownik usunięty
cumartesi

Rzucił tekstem pod tytułem: "Przyłączę się do ciebie, kiedy piekło zamarznie!", a potem jeszcze hasło "Gwardia Dumbledore'a" i to by w zasadzie było na tyle.

i to by wystarczyło :)

użytkownik usunięty
vilee

Dokładnie.

Zachowanie Neville'a w Insygniach Śmierci to porażka. Kto mu pisał te teksty. Jego zachowanie w ogóle nie pokazywało dramatyzmu jaki powinna mieć bitwa o hogwart.

ocenił(a) film na 7
_Yuuto_

Mogli zachować te teksty (i wgl całą końcówkę) z książki ale co tam- zróbmy tanie kino i familiadę.

_Yuuto_

przecież to jest Nevil ....

BloodyMaja

Tyle że nawet w książce Nevill tak się nie zachowywał podczss bitwy o hogwart.

_Yuuto_

nie od dziś wiadomo że książki są lepsze od filmów :)

BloodyMaja

No tak ;) Ale teraz gdy patrzę na ten film z lekkim przymróżeniem oka nie zwracam uwagi na szczegóły których nie było przez co lepiej ogląda się film. Jest i tak bardzo dobry. :) Tak samo w przypadku pozostałych części.

_Yuuto_

Zgadzam się. Mi ostatnia część najbardziej się podobała mogę oglądać cały czas :)

cumartesi

Przemiana Neville'a to jeden ze słabiej zrealizowanych wątków. WIele osób zauważa, że sceny z nim są komiczne, a przecież Neville po piątej części staje się bardzo ważną postacią i dojrzewa do przejęcia swojej roli w Hogwarcie po Harrym.

cumartesi

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Po prostu scenarzysta dostał książkę po chińsku, udawał, że czyta i napisał scenariusz. Gdyby zliczyć wszystkie błędy w scenariuszu, to w ciekawostkach byłoby po kilkaset błędów na każdy film. Filmy o HP są tylko i wyłącznie na motywach książki. mam nadzieję, że z serialem będzie inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones