PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142402}

Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter and the Half-Blood Prince
7,5 317 552
oceny
7,5 10 1 317552
6,1 29
ocen krytyków
Harry Potter i Książę Półkrwi
powrót do forum filmu Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter - serial

użytkownik usunięty

Czy nie uważacie iż zrobienie serialu składającego się z 7 sezonów byłoby lepszym rozwiązaniem niż 7 filmów ? Dlatego iż można byłoby dokładnie odwzorować ksiązki np. jeden/dwa rozdziały = jeden odcinek.

ocenił(a) film na 7

Czy ja wiem... :/ Film przecież nie jest aż tak bardzo zły.

ocenił(a) film na 6
BellatriksBlack

nie, jako serial nie widzę tego. jakościowo według mnie byłby okropny. na film wydaje się więcej kasy więc jakoś jego jest lepsza, po za tym HP potrzebuje wielu efektów specjalnych, a budżet serialowy na nie by nie pozwolił, albo byłyby trochę kiczowate.

ocenił(a) film na 7
LeaMao

zgadzam sie z przedmowcami, ale co prawda serial bylby ciekawym przedsiewzieciem i mogloby sie nawet sprawdzic:P
moze zyskalby slawe taka na jaka zapracowali sobie "Przyjaciele" :)

ocenił(a) film na 7
LeaMao

budżet serialowy na efekty specjalne nie musi być aż tak zły; znasz takie seriale jak Supernatural i Smallville one maja dobre efekty

użytkownik usunięty

Pomimo niskiego budżetu, a co za tym idzie możliwie niskiej jakości efektów w serialu, chętnie obejrzałabym taki HP serial, bo brak oraz zmiana wątków w filmie jest trochę drażniąca.

Nakręcenie serialu zajęło by im strasznie dużo czasu więc to raczej niemożliwe.

ocenił(a) film na 6

serial tak, ale animowany. od dawna mam wyobrazenie jakby to mogło wyglądać:)

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

bardzo ciekawy pomysł, ale robota nad taką "kreskówą" też trooche zajmuje

ocenił(a) film na 6

no tak. Ale animacja 2D, o której myślę, byłaby pewnie tańsza od animacji 3D.

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

Ja też myślałam o 2D, tylko nie mam pojęcia ile zwylke pracuje się nad takim projektem, ile czasu zajmuje stworzenie jednego, przykładowo 40 minutowego odcinka filmu animowanego.

z kilka miesięcy albo nawet lat.

ocenił(a) film na 7
thedagusia_13

Jak dla mnie, to film jest lepszy też dlatego, że trzeba czekać xD To znaczy jest tak, że im dłużej czekamy, tym bardziej chcemy obejrzeć. Przynajmniej ja tak mam ;P Jak dzisiaj byłam w kinie i puścili reklamy z HP to myślałam, że zawału dostanę. Zaczęłam się tam drzeć ;P

użytkownik usunięty
BellatriksBlack

Zwiastunów nie widziałam, ale też nie mogę się doczekać. W sumie to ze mną tak śmiesznie, bo kilka lat temu nabijałam się z mojego chłopaka, że stary koń a takie baje czyta. Przeczytałam w styczniu wszystkie części i samą mnie wciągnęło i mam większego świra na punkcie HP niż on. No i teraz nie mogę doczekać się kolejnego filmu pomimo, że wolę jednak książki:)

BellatriksBlack

Do Czary_Mary: Ooo ja włsnie od jakiegos czasu chodze do kina na rózne filmy tylko po to ale zobaczyc zwiastun HP w kinie ale jakos nie moge trafic;/ na jakim byłas filmie??:D)

ocenił(a) film na 6
ukarz182

Pewnie na "Noc w muzeum 2" albo "17 Again". strzelam, bo żadnego z nich nie widziałem

ocenił(a) film na 6

Mogliby zrobić, np. 100 odcinków po 20 minut - tak jak inne baje typu "Pokemon" czy "Dragonball", tylko niekoniecznie w tym stylu. Te film animowane, w tym przypadku anime, też jakoś muszą powstać i nie ma problemu z ich tworzeniem na przestrzeni kilku lat.

Myślę, że 100 odcinków 20-minutowego serialu animowan ego wystarczyłoby na wierne zekranizowanie książek.

ocenił(a) film na 7
Mr_MarQx

Tak byłam na ,,Noc w muzeum 2" ;P Ale z klasą xDD Sama bym na to nie poszła ;P

ocenił(a) film na 7
BellatriksBlack

A jak byłam z klasą w marcu w kinie to też puścili zwiastun HP ;P

Mi się film podoba, a serial pewnie był by troche mniej widowiskowy. Ale gdyby zrobili serial z tymi samymi aktorami to bym oglądał ;P

ocenił(a) film na 10

serial? oszalałas!? NIGDY! Filmy zostały wykonane bardzo dobrze, mają swietny klimat

ocenił(a) film na 3

W sumie racja. W filmach nie było wielu scen, jak na przykład: impreza duchów, szpital świętego Munga i masa innych. Fajnie by było, tylko czy serial odniósłby taki sukces, jak film?

TAK!!! To samo sobie myślę. Filmy sa straszliwie okrojone.

ocenił(a) film na 8

No ok, mówicie, że filmy są okrojone itp itd... Ale czy wzięliście pod uwagę fakt, że mogliby mieć problem ze stałą obsadą? Do serialu musieliby wziąć dziecko, tak jak w filmie. Tyle że Daniel nie siedział cały czas przy potterze, nagrał pierwszy film i koniec. Czekał na zaczęcie drugiej części... A przy serialu musiałby siedzieć cały czas... Nie widzę jakoś serialu pottera, choć koncepcja fajna. Ktoś wcześniej wspomniał o animowanym... Jestem jak najbardziej za ;]

ocenił(a) film na 8

Jakby był to serial produkowany przez HBO to mogłoby się udać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones