PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127763}
7,1 2 089
ocen
7,1 10 1 2089
Hawking
powrót do forum filmu Hawking

Jako film wydaje mi się dość słaby - większość aktorów grała raczej sztucznie, serca to w to nie włożyli, za to urzekająca postać stworzona przez Cumberbatcha, któremu udało się nie skiepścić dialogów jak całej reszcie. (Wstawki z wywiadem z noblistami musiałam przewijać, bolały. Tak samo jak za mocny podkład na twarzy Jane :D).
Plus będąc człowiekiem emocjonalnym zakończyłam płacząc i uśmiechając się, bywa - ale to totalnie zaleta, chociaż jeszcze do końca nie rozgryzłam, co we mnie to wywołało c:

Wasze opinie? O ile istnieją, bo raczej szalone ilości ludu tego nie obejrzały, hmhm.

quachna

Zgadzam się z opinią, że film powalający nie jest. Obejrzałam ze względu na Benedicta i muszę powiedzieć, że zdecydowanie jest to film jednego aktora, ale to chyba przez scenariusz.
Ja nie płakałam na końcu, a w momencie kiedy Stephen zapytał Jane o rękę i doszli do wniosku, że potrzebuje czasu. No i naszła mnie refleksja, że każdy z nas ma go tak niewiele, a nie każdy z nas jest takim mózgiem...
Muszę się trochę jeszcze porozpływać nad Beńkiem. Był świetny, a wiem to stąd, że jak się go ogląda to zapomina, że jest aktorem i widzi tego kogo gra.
Co mi się w filmie jeszcze podobało to zdjęcia i muzyka. Chyba niestety nie dokopali się do sedna tej historii, może za mało cierpienia, ale co ja tam wiem o kręceniu filmów.

ocenił(a) film na 6
Elizabeth_89

O, dokładnie.
I ja też się właśnie zajęłam oglądaniem wszystkiego z Benedictem, jest zdecydowanie dobrym aktorem i cieszę się, że świat się nim zaczął interesować - będzie więcej materiału :)

quachna

popieram koleżanki :)

ocenił(a) film na 7
Elizabeth_89

Popieram w kwestii muzyki, no ale jeśli autorem jest kompozytor (Doctora Who,Torchwood, Casanovy, Single Father i Weronika postanawia umrzeć) to nie może nie być genialna
I dodatkowo jeśli ktoś szukałby napisów to chętnie się podzielę,
ponieważ podjęłam się tego niełatwego zadania (głównie ze względu na te wszystkie fizyczne rzezy)
A film wart obejrzenia chociażby dla samego Benedicta i jego gry aktorskiej.

GreenTrainers

To ja wykorzystam ów temat trochę do własnych celów, wybaczcie mi to.
Otóż byłabym zainteresowana obejrzeniem tego filmu, ale nigdzie nie mogę go znaleźć w całości (youtube nie liczę). Czy wiecie gdzie mogłabym go znaleźć?
I GreenTrainers byłabym zainteresowana owymi napisami, o których wspominasz czy istnieje jeszcze szansa na uzyskanie ich od Ciebie?

ocenił(a) film na 7
Madzia0131

no pewnie podaj maila to ci wyślę jak je tylko odnajdę na dysku :)
a film można ściągnęłam, bo niestety nie wiem czy jeszcze można obejrzeć gdzieś w necie ...

GreenTrainers

Film już znalazłam, więc sprawa jest już nieważna :D
A mój e-mail to madzia013@gmail.com i już z góry bardzo Ci dziękuję :)

ocenił(a) film na 9
GreenTrainers

ooooo korzystając z okazji również poproszę bardzo ładnie o napisy :) dominika.1411@wp.pl dziękuję serdecznie!

ocenił(a) film na 9
GreenTrainers

och my god - naprawdę jesteś takim aniołem? jeśli byś mogła - elle27@poczta.onet.eu - poszukiwałam cały dzień tego filmu w wersji bez tego okropnego lektora i opłaciło się - chomik rządzi, ale napisy znalazłam włoskie :(

ocenił(a) film na 9
rose_16

jeżeli kogoś by interesowały napisy angielskie to służę pomocą. treść jest idealna, niestety z dopasowanie gorzej - pojawiają się troszkę za szybko, ale da się przeżyć :)

ocenił(a) film na 7
rose_16

już wysłałam mam nadzieje że doszły :)

ocenił(a) film na 9
GreenTrainers

doszły doszły - serdeczne dzięki

GreenTrainers

Wychodzi na to, że poczta Google jest złośliwa... Do mnie niestety nie doszły. Stąd moja prośba wysłałabyś mi je jeszcze raz?

ocenił(a) film na 9
GreenTrainers

doszły, dziękuję!

ocenił(a) film na 7
kakaduuu

proszę bardzo :) miłego seansu życzę bo film naprawdę bardzo dobry

ocenił(a) film na 7
GreenTrainers

Czy mogę się podpiąć do prośby o napisy? Jeśli tak - agniecha3479@gmail.com, będę potwornie wdzięczna :)

ocenił(a) film na 6
GentlemanBastard

ja również będę wdzięczna wszystko jedno, czy za pl, czy ang napisy ;) pietryna21@op.pl

GreenTrainers

Jezu, naprawdę to przetłumaczyłaś i "te wszystkie fizyczne rzeczy" też? Czy chciałabyś jeszcze raz podzielić się swoimi napisami do tego filmu? Jeśli byś mogła - pamigrave@gmail.com Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna! :)

ocenił(a) film na 6
wild flame

byłabym baaardzo wdzięczna za przesłanie napisów ! bardzo, bardzo. : D asia111112@buziaczek.pl

ocenił(a) film na 8
metallica95

Dolaczam sie do prosby... Lukardaiwazka@gmail.com

GreenTrainers

Witaj, czy również mogę bardzo ładnie Cię poprosić o wysłanie napisów?:) Byłabym bardzo wdzięczna. W internetach znaleźć ich nie mogę.
Mój adres e-mail:
i.am.elentari@gmail.com.

quachna

Dopiero odpaliłam, więc nie mam żadnego zdania o filmie. Wiem tylko jedno... BBC robi specyficzne kino, więc na nic się nie nastawiam. Jak obejrzę i będę pamiętać, to dodam opinię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones