PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 885
ocen
6,6 10 1 26885
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

to kolejna z francuskich komedii w której pojawiają się żary o Polakach nie wiem co się tak czepiają ..

ocenił(a) film na 9
dawid1015

no właśnie zawsze jest "biedny, nierozgarnięty Polak"......

ocenił(a) film na 6
dawid1015

Widze ze kolega i koleżanka żadko bywają za granicą.
Polak za granicą przeważnie pracuje fizycznie tym samym oszczędza i nie przejmuje sie ubiorem.
Czyli można powiedzieć że wygląda jak biedak a co najgorsze młodzi kradną jak przytrafia sie okazja czyli....
no cóż

dodomin

Dawid jak będziesz za granica to zobaczysz jakie są realia.A jak będziesz w Londynie najlepiej idź pod jakiś sklep Tesco wtedy się przekonasz :)

ocenił(a) film na 7
AnalTerror

Dzięki wszystkim za wyrozumiałe wypowiedzi.
AnalTerror niestety ale masz racje :)

ocenił(a) film na 8
dawid1015

przeciez to aluzja do 'seksownego; polskiego hydraulika z paryza... trzeba sie umiec smiac z samych siebie :)

ocenił(a) film na 5
blobla

hahahaha śmieszna ja być do rozpuka

ocenił(a) film na 7
blobla

Masz rację, mi od razu się skojarzył ten hydraulik z plakatów:)

blobla

No to była jak najbardziej aluzja do słynnego plakatu we Francji.

ocenił(a) film na 6
vv888

Niech sie śmieją przynajmniej u nas mozna normalnie po miastach chodzic bez strachu że napadną cie murzyni :) dresy przy nich to przedszkolaki

ocenił(a) film na 6
dawid1015

heh, mnie śmieszyło to, że wyśmiali w pewien sposób Polaków, (a słowo 'kaput' jest bardzo polskie, swoją drogą) pokazując ich jako robotników fizycznych, którzy nawet nie potrafią nauczyć się języka, a potem Juliette szła do Opery posłuchać utworów jakże wybitnego Chopina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones