PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 885
ocen
6,6 10 1 26885
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

Dzis wybralam sie po raz drugi na ten film. Nie pamietam kiedy ostatnio bylam dwa razy w kinie na tej samej produkcji... Chyba byl to "Shrek" ;P Troche sie obawialam czy za drugim razem jednak sie nie zniechece do "Heartbreaker'a", ale nie! Bawilam sie rownie wysmienicie co za pierwszym razem! :D Zarty bawily mnie rownie mocno, a mimo znanego zakonczenia rownie silnie przezywalam rozterki milosne glownych bohaterow :D

Trudo mi tez przypomniec sobie dobra komedie romantyczna, ktora mi sie podobala, bo niestety zwykle irytuja mnie zbyt cukierkowe scenariusze, ktore wydaja mi sie malo smieszne... Ostatnim filmem z tego gatunku, ktory mi sie podobal, byl chyba "Tylko milosc" :P

Jednak jak na razie chyba zaden film tego typu nie wyzwalal we mnie tak swietnego samopoczucia co "Heartbreaker" :D Humor idealnie do mnie przemawia, co chwile parskam smiechem, i nawet przy drugim ogladaniu trzymam kciuki, by film skonczyl sie pomyslnie :P Moze dzieje sie to pod wplywem glownego bohatera, ktory jak widac po moim przykladzie, skradl serce nie tylko Vanessie Paradise! ;D ;P

Z mojej strony film bardzo polecam, choc za kinem francuskim nie przepadam, ale to jest dla mnie po prost perelka :D

Idzcie, ogladajcie i, mam nadzieje, tez sie zachwycajcie :]

ocenił(a) film na 10
zoskakaktus

Też jestem zachwycona, przesympatyczny humor.

użytkownik usunięty
zoskakaktus

Jestem za. Wspaniały film. Serdecznie polecam, ponieważ jest to komedia dla ludzi dorosłych, romantyków i tych mniej oplecionych miłością i młodzieży. Świetnie się na nim bawiłam , uśmiałam się i wybawiłam. Była to wspaniała atrakcja wieczoru i bardzo dobry pomysł na udany wieczór z przyjaciółmi.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones