PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 881
ocen
6,6 10 1 26881
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

ktokolwiek wie?

ocenił(a) film na 1

o rety.... co to było? może mnie ktoś oświecić i wskazać jakiś sens, przesłanie, cokolwiek co wynika z tego filmu? obejrzałam i mam cały czas wrażenie, że coś mi umknęło? czy to tak ma właśnie być? spędzasz 2h na oglądaniu filmu po prostu zabijając czas i to by było na tyle?
Nawet nie załapałam do końca, dlaczego tak właściwie jej ojciec wynajął gościa do rozbicia związku...

ocenił(a) film na 5
anioleczek749

Dziwna moda ostatnio na komedyjki z rozbijaniem związków. Kobiety to te, które uciekają spod ołtarza, a faceci to ci, którzy rozbijają związki i c, którzy "nie pasują" do swoich niedoszłych żon.
Ktoś musiałby zrobić badania jak takie filmy wpływają na związki, życie to nie bajka. Teraz powinni nakręcić drugą część, pokazać, że główny bohater nie nadaje się do życia w związku, a główna bohaterka "na kolanach" błaga niedoszłego męża o przebaczenie

anioleczek749

przeciez jej ojciec sam wszystko wytlumaczyl na koniec filmu zarowno corce jak i widzowi o ile ten poswiecil chociaz minimum swojej uwagi na dialogi. jak dla mnie motywem filmu bylo wlasnie pojednanie corki z ojcem, ktorzy przez wiele lat zyli w klamstwie starajac sie zapomniec bledy przeszlosci. cala reszta filmu to w zasadzie juz zwykla reimaginacja Dirty Dancing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones