PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 886
ocen
6,6 10 1 26886
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

narzeczony

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem co ojciec Julietty mial do jej narzeczonego. W sumie swietny z niego facet, a ten nowy dla rodzica jest nie do zaakceptowania, glownie z uwagi na profesje, ktora sie para...
Ps. Szkoda mi bylo Jonathana.

masoch77

Ojciec chciał po prostu aby jego córka była szczęśliwa. Jego córka jak i on mieli sporo kasy, więc nie zależało im na pieniądzach Jonathana. Podczas filmu z ust ojca padły słowa wypowiedziane do córki(przynajmniej coś w tym stylu:)) w stylu "przecież Ty będziesz się z nim nudzić"

ocenił(a) film na 5
masoch77

Też mi było szkoda niedoszłego męża ale nie dla tego że został sam przy ołtarzu. W końcu ojciec miał racje; ona by się przy nim nudziła a on nie pewnie nie wiedziałby jak ją uszczęśliwić.
Przykro mi go ponieważ pod koniec filmu wzięła go na celownik to nimfomańska przyjaciółka. Czyli co? Morałem filmu ma być że jak się jest bogatym i ma się świetną osobowość to można liczyć tylko na względy pustej puszczalskiej która oskubie cię po ślubie? Klasa.

ocenił(a) film na 8
miszatujest

Jezuu!!! przestańcie!! Po co się w tym filmie doszukiwać jakich psychologicznych i poważnych wątków?! To ma być fajna i zabawna komedia rozmntyczna i w ogóle od dawna się tak nie uśmiałam w kinie. Film mega i ludzie dajcie spokój z tym, ze dla bogatego człowieka tylko puszczalska się należy. CHILLOUT!!!

ocenił(a) film na 5
vanished

OK. Dobrze jest jeśli podczas oglądania komedii romantycznej uda się wyłączyć zmysł krytyczny bo ma się lepszą zabawę.
Mi, w tym filmie, się to się nie udało. Za dużo było okazji do tzw. czepiania się.

ocenił(a) film na 9
masoch77

Ojciec chciał żeby jego córka nie przegapiła szczęścia po drodze w życiu..... bo potem może być za późno.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones