PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 881
ocen
6,6 10 1 26881
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

Dziwne, że taki facet, który uwiódł już najróżniejsze kobiety nagle nie wiadomo dlaczego zakochuje się.

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

uwierz, że to bardzo racjonalne:) sama byłam świadkiem takiego przypadku;) po prostu znajduje "tę jedyną" :)

Angel_43

znasz może takiego chłopaka, co poderwał kilkanaście dziewczyn, tylko i wyłącznie z obowiązku i nagle znalazł tą jedyną??

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

nie, ta osoba nie robiła tego z obowiązku;) a skoro on robił to dlatego, że musiał, to tym bardziej mógł się zakochać w którejś z kolei, bo z tamtymi nie zaiskrzyło -,- pójdziesz do ślubu - być może zrozumiesz:)

Angel_43

Ale nie uważasz, że ta dziewczyna, reaguje tak samo jak i inne kobiety i niczym się nie wybija, więc jak może zaiskrzyć ??

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

skoro twierdzisz, że niczym się nie wybija, to widocznie nieuważnie obejrzałaś film:) sam Alex mówi, że jest inna od wszystkich dziewczyn, które do tej pory podrywał:)

Angel_43

"jest inna od wszystkich dziewczyn" bo jest w szczęśliwym związku

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

w szczęśliwym związku? gdzie Ty go tam widzisz?:)

Angel_43

to chyba widać na początku filmu jak jest zakochana w nim, zresztą to są słowa podrywacza :)

PaxiFixi

nie wiem czy mogę cytować, ale to słowa z innego portalu "Gdy przyjdzie mu uwieść córkę milionera, piękną Juliette (całkiem niezła w tej roli Vanessa Paradis), okaże się, że sprawdzone patenty nie działają względem upartej i sprytnej dziewczyny, pewnej swoich uczuć wobec przyszłego męża. Tym razem związek będzie zdradzał solidny uczuciowy fundament, zlecenie będzie bardziej wyglądać na kaprys tatusia. Alex zrobi wszystko by dowieść, że traktuje swój fach serio, ambicja nie pozwoli mu się wycofać."

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

gdyby była w nim naprawdę zakochana i szczęśliwa w związku z nim nie zostawiłaby go dla innego:)

Angel_43

w takim razie dlaczego "jest inna od wszystkich dziewczyn" ?? :))

ocenił(a) film na 10
PaxiFixi

jest niezależna, pewna siebie, trwa w swoich postanowieniach, nie daje się uwieść, wie, czego chce:) ma wiele cech, dzięki którym "odstaje" od reszty:)

ocenił(a) film na 7
PaxiFixi

Chodzi o fakt że nie może jej zdobyć. Jest teoretycznie szczęśliwa z innym, a przez to nieosiągalna i tajmnicza. Stanowi wyzwanie a to niemal najlepszy afrodyzjak, stąd powiedzenie - 'Jeśli chcesz kogoś zdobyć - ignoruj tą osobe'. ;)

ocenił(a) film na 9
barttex_91

Też nasunęło mi się to pytanie na myśl, dlaczego akurat Alex zakochuje się w tej dziewczynie a do tej pory tego nie robił.
Szybko rozwialy sie mi te wątpliwosci po tym jak przypominalam sobie co Alex dokladnie o niej mówi, że jest inna, nie jest naiwna , wie czym naprawde jest milosc lecz po prostu tego wczesniej nie mogla dostrzec on jej w tym pomógł. Nie dała się od razu pocałowac w tej calej scenie kiedy robil tą minkę z płaczem i choć udawał , że lubi to co ona później i tak nie miala tego za zle , że ją oszukiwał...Wszystkie kobiety zachowują się tak samo nie wiedzą czego chcą i tak na prawdę kiedy pojawia się nowy LEPSZy obiekt , chwytają za niego. I to jest wlasnie zle racjonowanie tego jakie sa kobiety , gdyz kazda jest inna i na swoj sposob orginalna , posiada cos w sobie co nie kazdy mężczyzna potrafi dostrzec. Przecież nie jest tak , że jedna kobieta podoba sie wszystkim mężczyznom - tylko każdy szuka kobiety, ktora ma to coś i u niej to dostrzegą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones