PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542409}
6,6 26 885
ocen
6,6 10 1 26885
6,6 5
ocen krytyków
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
powrót do forum filmu Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

Nie wiem czemu Francuzom się wydaje, że jak się wrzuci nieogolonego aktora, który sprawia wrażenie oblecha, a który udaje " męskość" do spółki z babką, na którą przykro patrzeć jak otworzy usta, to wyjdzie fantastyczna "antyhollywoodzka" produkcja ... Przykro mi, ale historia mnie nie przekonała. Nie wiem kiedy i jak się oni niby zakochali, a film tego nie uzasadnia. Nie wiadomo dlaczego ojcu zależy na zniszczeniu jej związku. Zal tego Anglika- bo był do "przyjęcia". Pośmiać się rzeczywiście można. Szkoda tylko, że obsada tak dobrana...

ocenił(a) film na 6
misscalifornia

Hah... Dziewczynko. Przykro mi, że przez taki pryzmat oceniasz Paradis i Durisa. Nie wszystko złoto, co się świeci. Tak podsumuję Twój wywód.

ocenił(a) film na 7
misscalifornia

Taki sobie ...

ocenił(a) film na 9
misscalifornia

Kurcze ja mam zupełnie inne zdanie od założycielki tematu ;D Więc powiem na początku tak myślałam: brzydka aktorka i jak ten gościu może uwodzić?...... A potem jakoś tak mi się spodobał, ma urok i był niezawodny, zawsze na wszystko gotowy...... zaczarował mnie ;] A co do niej później już mi nie przeszkadzała..... Owszem francuski trochę mi dokuczał, ale brawo dla nich że zrobili taki film!

ocenił(a) film na 5
misscalifornia

Twoja niewiedza aż razi w oczy ponieważ: Vanessa Paradis jest żoną Johnego Deppa i juz to sprawia ze jest pociągająca i jest w niej coś niezwykłego.... Mnie film się podobał

ocenił(a) film na 7
adr2204

paradis i duris byli przesłodcy, nie wiem jak można tak o nich powiedzieć

ocenił(a) film na 8
adr2204

Tak mnie to zastanowiło - co z tego, że jest z Johnnym (nie są małżeństwem, więc to twoja niewiedza aż razi w oczy), to wcale nie sprawia, że jest niezwykła. To ona sama w sobie jest niezwykła - nie jest typową hollyoodzką pięknością, do których niestety zdążyliśmy przywyknąć, ale piękną dojrzałą kobietą - ale to wszystko oczywiście zależy od gustu. Co do Durisa to też zależy od prywatnych odczuć, mnie się osobiście podobał, można powiedzieć, że był seksowny. I dobrze tańczył :)
A jeżeli chodzi o pierwszą wypowiedź - jej ojciec chciał rozbić ten związek między innymi dlatego, że wiedział, że jego córka nie jest całkowicie szczęśliwa. Anglik był bezpieczny, mogliby wieść spokojne, stateczne życie, ale nic więcej by od niego nie dostała.
Jeżeli chodzi o moment zakochania - to nie była jedna scena i fragment, to działo się w sumie przez cały film. Może obejrzyj go jeszcze raz i odnajdź te subtelne różnice w ich zachowaniu i to, jak się do siebie odnoszą.
Reasumując, mnie film się bardzo podobał, główni bohaterowie również i jedynie szkoda, że był taki krótki :)

ocenił(a) film na 7
adr2204

Paradis i Depp nie są małżeństwem xp

ocenił(a) film na 6
misscalifornia

Popieram, brzydal i brzydula , choć od niej grosza bym nie wziął.... ;)

ocenił(a) film na 8
dodomin

Vanessa jest piękną kobietą
a Romain Duris jest przystojnym mężczyzną
razem stworzyli świetną parę

ocenił(a) film na 10
Anda00

absolutnie nie zgadzam się, parzcież Romain Duris jest bardzo męski, ale niestety żyjemy w czasach gdzie kobiety wolą "wycackanych" mężczyzn... (kilku dniowy zarost jest bardzo fajny ;P)

ocenił(a) film na 7
misscalifornia

A mi bardzo się podobał ten film. Byłam zaskoczona, że taki dobry, bo nie lubię francuzkich filmów, ale uwielbiam Vanesse, dla mnie ona jest przepiękna. Duris też świetny. Doskonały humor, klimat, muzyka, dialogi, świetna scena tańca z dirty dancing. Po prostu dobra komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 10
misscalifornia

W komediach romantycznych nie chodzi o to, że wsadzą super przystojniaka z zabójczą dziewczyną - jeśli tak na to patrzysz to oglądaj bajki dziewczynko i marz dalej. Tu chodzi o humor i zwłaszcza o miłość. A co to według ciebie tylko przystojniak i bogini mogą się zakochać?
A Romain Duris i Vanessa Paradis to jedni z najlepszych francuskich aktorów dramatycznych i w dodatku są bardzo atrakcyjni...

ocenił(a) film na 3
misscalifornia

Nie ma to jak objechać założycielkę tematu, nawet jeśli ma 100% racji. W Paradis nie ma nic, kompletnie NIC pociągającego. Jest nudna, nieciekawa i do tego mało atrakcyjna. A Durisa, czy jak mu tam, zachowuje się jak chłopczyk, a nie mężczyzna. Film sztampowy, równie nudny jak aktorzy i pozbawiony większego sensu. Masakra

edit: http://www.youtube.com/watch?v=rgFrl8r_tsQ&NR=1&feature=fvwp poradnik prawdziwego mężczyzny ;)

ocenił(a) film na 8
Galenar

Jesteś kobietą czy mężczyzną? Bo wiesz, filmik który dodałeś/aś jest naprawdę poniżej jakiekolwiek poziomu. I jeżeli tak według ciebie wygląda prawdziwy mężczyzna, to masz rację - Duris zdecydowanie nie jest twoim typem. Tylko że w tym wypadku można to raczej potraktować jako komplement.

ocenił(a) film na 6
Galenar

Przepraszam bardzo, ale nie mam pojęcia skąd pomysł, ze ona ma w 100% rację, może mieć inny gust, ale od razu rację? A co ona, wyrocznia? Jak tak mówi to tak jest i ch? Vanessa Paradis wygląda przede wszystkim na inteligentną kobietę, a nie na durnego babola z hameryki... Tak samo Duris, fajny i inteligentny facet - a przede wszystkim to dobrzy aktorzy.

użytkownik usunięty
Redrum

Ten film jest niesamowity, genialny, wspaniały ... Ahh. Jestem strasznie wybredny a skoro mi sie ten film spodobał to znaczy, że coś w nim jest. Wielu się nie podoba, ale mam to gdzieś, Vanessa Paradis jest wspaniała, aktor gra zajebiście, a francuskie komedie mają to do siebie, że trzeba przy nich myśleć .. dziwne co ? haha, może dlatego tal wielu się nie podoba, .. to wracajcie do oglądania reklam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones