PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197663}
7,2 26
ocen
7,2 10 1 26
Heaven and Earth
powrót do forum filmu Heaven and Earth

ciekawe czy sean bedzie zly czy dobry :)

Nimfa

ciekawe, jak długo pożyje ;) I jaką śmiercią zginie tym razem ;)

Saga

:) ciekawe czy bedzie nosił mundur? :)

użytkownik usunięty
Nimfa

Mam nadzieje, że twórcy wymyślili dla Seana jakąś orginalną śmierć (jeśli ginie, niby u Seana to standart ginąć pod koniec filmu ale ostatnio coś przeżywa...nie ładnie), osobiście lubie jak umiera jako Boromir ale gusta są różne nie musi być tak patetycznie byle ciekawie i żeby się nie powtarzało!

Bacha to najciekawszy wątek jaki widziałem. Musisz mieć IQ powyżej 300. Ja uwielbiam jak Sean ginie patetycznie jak w equiilibrium i brutalnie jak w nowym autosatopowiczu. Jest jak Kenny :))). Bardzo sie zdziwiłem że przeżył w Silent Hillu.W Troji na początku strasznie posmutniałem żer gra Odysa bo wiedziałem że przeżyje, ale gdy twórcy rozwalili Menelaosa, Agamemnona (obaj przeżyli wojnę trojańską, drugiego w domu zabiła żona) czy Ajaksa (zginął po Achillesie) zacząłem mieć nadzieję:). A tu znowu klops. Apeluję do Seana nie przyjmuju filmów w których nie giniesz bo sprawiasz zawód wiernym fanom :))))

Nimfa

a ja mam tylko nadzieję, że film wejdzie do polskich kin. Różnie to bywa z naszymi dystrybutorami...

Nimfa

Ciekawe czy znowu będzie martwy.. :D

Nimfa

czy mozna gdzies obejrzec ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones