PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013234}
3,9 5 498
ocen
3,9 10 1 5498
2,5 11
ocen krytyków
Heaven in Hell
powrót do forum filmu Heaven in Hell

Jestem facetem 30-letnim. Szczerze? Napiszę że rozumiem ich obydwoje. Jestem po takiej znajomości (dla mnie to był bardziej poważny związek) z kobietą dojrzałą, starszą o około 20 lat. Po obejrzeniu filmu czułem się dokładnie tak jak oni. On nie pokazywał łez, nie stoczył się na dno, chociaż czuł się zniszczony tym że nie może z tą kobietą nadal nawiązywać szczerej i prawdziwej relacji. Ona też czuła straszne rzeczy które nie do końca wynikały z jej decyzji, tylko ze splotu różnych, niezależnych, dziwnych zdarzeń. Dla mnie to nie jest arcydzieło ale bardzo ważny, lecz prawdziwy film. Popieram. Podobał mi się. Łukasz, lat 30. Jestem po podobnej historii

fuksik_4

pykałeś 50tkę? 0_0

FrankSerpico4455

Skąd wiesz kiedy to było. Pomyśl trochę nie zawsze miłość musi się zgadzać z wiekiem. Jakby to byll starszy o 30 lat facet to byś się nie wychylał. A swoją drogą to żal mi Ciebie, że czegoś takiego nie przeżyłeś ..

FrankSerpico4455

Wiesz w sumie to zupełnie nie wiesz o co chodzi. Nigdy nie przeżyłeś czegoś takiego. Mość nie gra granic. Gdyby to był 30 lat starszy facet pewnie nic by Ci nie przeszkadzało. Ale sobie tak myślę że żeby dorównać dojrzałej kobiecie pod każdym wzgleędem po prostu jesteś za cienki .... Trzeba mieć nie tyko w gaciach ale i w drugiej głowie...

FrankSerpico4455

I to nie jedną. Polecam

fuksik_4

i jak to jest? jakie są w tych sprawach?

FrankSerpico4455

kiepskie. Nie interesuj się

ciosina10

a czemu się nie interesuj? mo_da tam psie jeden XD

ocenił(a) film na 2
fuksik_4

Serio wolisz kobiety w wieku 40,50 lat niż rówieśniczki??????

FrankSerpico4455

nie widze odp. musiala byc reprezentatywna dla kwiatu mlodziezy jak to sie mowi lub ponów, ukryto ją

ciosina10

no żebyś skleił jape XD

FrankSerpico4455

niepytany milczysz - jadaczka przed lustrem uciszyles mruka sam siebie

ciosina10

no własnie chodzi o to byś w końcu skleił wary XD

fuksik_4

Ja też i totalnie Cię rozumiem...

geotz

Dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones