PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013234}
3,9 5 495
ocen
3,9 10 1 5495
2,5 11
ocen krytyków
Heaven in Hell
powrót do forum filmu Heaven in Hell

chyba zrobił sobie challenge z Vegą, kto wypuści największą ilość gniotów. Po na bank sie uda, the end , 365 wchodzą kolejne ,,dzieła". No ale jaki aktor taki rezyser :)

marcus_gavlicus

Magdalena Boczarska jest dobrą aktorką.

breathemex33

ale tylko w rolach rozbieranych.

baxinski

Jeszcze premiery nie było, a już się rozebrała ... w trailerze.

Shadow_dawnego_gggggggg

klasyk. ciekawe czy w ogóle będzie jeszcze coś grała jak już będzie za stara na rozbieranie. podobnie było z Ewą Gawryluk, która rozbierała się chyba w każdym filmie w jakim grała, ale kiedy przekroczyła smugę cienia zniknęła z dużego ekranu.

baxinski

Mama mówi do Magdaleny Boczarskiej:
- Córusiu! Sąsiadka mi mówiła, że wczoraj byłaś nad rzeką i jeździłaś na łyżwach po cienkim lodzie. Lód pękł i wpadłaś do wody w nowych spodniach. Czy to prawda?
- Mamo, przepraszam! To się stało tak szybko, że nawet nie zdążyłam się rozebrać!

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_gggggggg

Gdybyś był na filmie to byś wiedział co mama powiedziała. Nie wiem po co tu wpuszczają takie dno, które chce sobie poużywać z zakrytą gębą.

obserwator_kina

Ja nie chce poużywać, jak chce tylko pokomentować i pożartować. ,,Przystojniaki" takie jak ty nie muszą zakrywać gęb, nie to co ja.

Shadow_dawnego_gggggggg

...taki kopciuszek.

baxinski

♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪Lecz w niej zostało coś z tamtych lat♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Przysyłają jej wulgarne zdjęcia: h t t p s : / / p l e j a d a . p l / n e w s y / e w a -g a w r y l u k - m a - j u z - d o s c - i n t e r n a u c i - w y s y l a j a - d o - n i e j -o b s c e n i c z n e - z d j e c i a / c j m b p e f

baxinski

jaki poziom i oczekiwania widza, taki produkt dostarczony do konsumpcji. Prostota.

marcus_gavlicus

Jasny gwint, zostałem oszukany. Myślałem że reżyserem jest Sam Mendes, a tu Tomasz Mandes. Jeszcze bym poszedł do kina, bo sobie pomyliłem.

marcus_gavlicus

To, że kręcą, to jeszcze pół biedy.

Największa żałość to jest fakt, że te filmy potem są oglądane milionami. I powstają kolejne, bo wystarczy dać kontrowersyjny temat, ogarnąć jak się go sprzedaje i sru: mamy polski hicior.

Hayes

SRU tututu, majtki z drutu. Tu masz:
h t t p s : / / p l . a l i e x p r e s s . c o m / w / w h o l e s a l e - m a j t k i - z - d r u t u . h t m l
Możesz kupić (tylko usuń spacje i zamów). Bilet na ,,hiciora" też możesz kupić. A lepiej kupić, ale nie iść do kina. Lepiej w taki sposób wyjdziesz.

Shadow_dawnego_gggggggg

Mama mówi do Magdaleny Boczarskiej:
- Córusiu! Sąsiadka mi mówiła, że wczoraj byłaś nad rzeką i jeździłaś na łyżwach po cienkim lodzie. Lód pękł i wpadłaś do wody w nowych spodniach. Czy to prawda?
- Mamo, przepraszam! To się stało tak szybko, że nawet nie zdążyłam się rozebrać!

Hayes

Mama mówi do Magdaleny Boczarskiej:
- Córusiu! Sąsiadka mi mówiła, że wczoraj byłaś nad rzeką i jeździłaś na łyżwach po cienkim lodzie. Lód pękł i wpadłaś do wody w nowych spodniach. Czy to prawda?
- Mamo, przepraszam! To się stało tak szybko, że nawet nie zdążyłam się rozebrać!

Hayes

Kto wie Pokusa zaluczyła falstart, 49,1 tyś widzów w weekend premierowy to klęska.

marcus_gavlicus

Kolejne ,,dzieło" jest już w kinach od wczoraj - Pokusa. Czas świętować. Po jednym dniu ma 2,0 na IMDB, a FW 3,0. Aż strach pomyśleć co będzie w następnych dniach.

marcus_gavlicus

byłam, widziałam, film klęska

ocenił(a) film na 8
rose86

Aż tak źle?

obserwator_kina

Gorzej nie będzie.

ocenił(a) film na 8
marcus_gavlicus

Polecam na początek zobaczyć film

obserwator_kina

byłem widziałem , potwierdzam, że to klęska. 8 serio? Boje się pomyslec co oceniasz na 9, i 10 hahahaha :) Ale ja Ci powiem co, po prostu tych co zapłacą 1 zeta wiecej za wpis sponsorowany trolu. Szkoda mi Ciebie.

użytkownik usunięty
marcus_gavlicus

Na szczęście nie ma dwóch najlepszych i najwybitniejszych aktorów Karolaka i Koterskiwgo

Przecież to jest trio: Szyk - Karolak - Adamczyk (wszystko wszędzie na raz i zawsze, na zawsze, po wsze czasy).

ocenił(a) film na 1
marcus_gavlicus

Nie traćcie swoich pieniędzy na ten pazdzierz. Nie idźcie do kina !

Ciri_Bobrowski

Dobrze że ostrzegasz. Nie idźcie tą drogą !

marcus_gavlicus

Mężczyzna wchodzi wieczorem do lokalu. Spostrzega siedzącego przy barze Vegę. Podchodzi i zagaja:
- Co porabiasz, chłopie?
On patrzy mu w oczy i odpowiada:
- Co porabiam? Dymam, kogo popadnie. Wszystkich jak leci. Starannie, na wylot i wszędzie. W kinie, Lublinie, teatrze, w domu, w biurze, nawet tutaj. Uwielbiam dymać kogo się da ze wszystkiego. Od kiedy skończyłam nauki, nie robię nic innego. Na to on:
- No proszę, coś podobnego! Bo ja też jestem reżyserem.
- A pan, panie Mendass nad czym obecnie pracuje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones