PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662059}
5,6 1 594
oceny
5,6 10 1 1594
3,2 8
ocen krytyków
Heavy Mental
powrót do forum filmu Heavy Mental

Totalne zaskoczenie

ocenił(a) film na 9

Miałem okazję być na pokazie w kinie, całkowite zaskoczenie. Bardzo sprawne kino, bez dłużyzn i z ciekawie prowadzoną akcją. Szczerze polecam. Nie wiem, dlaczego miałem wrażenie, jakbym oglądał film z serii "Święta polskie", co akurat jest pozytywem. ;)

Na deser świetna muza. ;)

ocenił(a) film na 7
zsamot

Przemyślany i dobrze zagrany. Jedno z najbardziej pozytywnych polskich filmowych zaskoczeń ostatnich lat - zaraz obok "Małych stłuczek". Gdyby nie radiowa Trójka, pewnie nigdy nie dowiedziałabym się o tym tytule.

zsamot

A ja dziś prawie zwątpiłam. Chciałam obejrzeć coś polskiego. Trafiłam na dwa wyroby filmopodobne i już w desperacji postanowiłam, że sprawdzę jeszcze HM (od którego wcześniej odrzucał mnie plakat). Powiedzenie "Do trzech razy sztuka" okazało się prawdziwe :) Lubię takie kino. Prawdziwa reżyseria, prawdziwa treść, opowieść, która wciąga.

PS. Moje skojarzenie to Wielkie rzeczy Krauzego, też pozytywne :)

ocenił(a) film na 7
zsamot

Film ma swoje wady i zalety a największą zaletą są świetne sceny erotyczne. Może i aktorstwo filmowego mariusza jest drewniane na maksa oraz mało przekonujące ale braku zaangażowania w scenach erotycznych nie można mu zarzucić.

ocenił(a) film na 8
zsamot

Jak w tytule - totalne zaskoczenie! Na plus, oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones