PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 218
ocen
7,4 10 1 26218
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

6/10 niezły

ocenił(a) film na 6

strasznie trudny w ocenie film - z jednej strony dramatyczna historia, która (choć zmyślona) to pewnie zdarza się cały czas na całym świecie - z drugiej strony cała historia jest dość nie kompletna a zakończenie nijakie, urwane ... Dobra rola matki Precious - reszta średniawka... choć mam wrażenie że film ten powinien się podobać to z jakiegoś powodu nie uważam go za do końca udany...

ocenił(a) film na 8
narrandil

Ja oglądałam ten film parę miesięcy temu, a do tego czasu często zdarza mi się o nim rozmyślać. Getta tak żyją, wspaniale odegrane role Precious i jej matki. Film warty obejrzenia- pozwala docenić to co mamy...

ocenił(a) film na 8
narrandil

Nie oglądałam jeszcze ale wiem, że film ten nakręcony jest na podstawie prawdziwej historii, a nie jest zmyslony tzn nie całkiem, bo parę rzeczy na pewno dodali lub wycięli

ocenił(a) film na 6
sharon_6

a skąd ta informacja ?? bo ja też coś nie coś szukałem, fakt że nie za długo ale znalazłem tylko info że na podstawie książki a nie faktów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones