PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 218
ocen
7,4 10 1 26218
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Rozumiem, że postawienie się matce jest w takich sytuacjach kluczowe - przełom bez którego nie można iść dalej , ale dla mnie istotny jest ciąg dalszy i strasznie zirytowało mnie że tego nie wiadomo.

Z scenariusza wyłania się za to przerażający obraz opieki społecznej w Stanach- brak profesjonalizmu, spychologia i brak przygotowania psychologicznego.

Dla mnie cała historia mocno okrojona , pozbawiona przesłania, niepełna i nie szczera.

ocenił(a) film na 8
artagasamazis

Dla mnie nie brakowało dalszej historii dziewczyny. Ważne było, że mimo wszystkich przeciwności uwolniła się od matki, zrozumiała jak złą osobą była i odzyskała córeczkę. Miała plany -skończyć szkołę, uczyć się dalej i coś osiągnąć. Czy byłaby w stanie to zrealizować z dwójką maluchów? Raczej nie, -ale pewnie spróbowała.

Przerażające jest to, że w takim kraju jak USA (bogatym, gdzie jest naprawdę wysoki standard życia) są młodzi ludzie, którzy nie potrafią dobrze pisać i czytać, w ich domach dzieją się tak straszne rzeczy. Opieka społeczna (Pani Weiss) chciała pomóc Precious, ale ona nie chciała jej nic mówić (dopiero z czasem prawda wyszła na jaw). Może gdyby od razu wszystko wyszło to matkę i ojca by zamknęli a Precious trafiłaby do sierocińca lub opieki 9moze miałaby lepsze warunki).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones