PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 209
ocen
7,4 10 1 26209
6,8 13
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Film dla wszystkich zakompleksionych i poturbowanych przez życie - opowiada o patologii w
murzyńskiej rodzinie, o nastolatce skrzywdzonej przez własnych rodziców. Można obejrzeć, ale nie dla
relaksu, bo zrelaksować się przy nim nie sposób, bardziej by zobaczyć, że inni mają gorzej i się
podbudować, że aż w takim piekle człowiek nie żyje, a wielu lubi się podbudowywać czyimś
nieszczęściem, więc tacy z pewnością odetchną z ulgą na napisach końcowych. Wrażliwi wzbudzą w
sobie współczucie i wyciągną może z tego filmu jakiś pożyteczny morał.

PS Mariah Carey w tym filmie wyjątkowo brzydka, jak nie ona. Nie wiem co oni jej zrobili, czy ona tak naprawdę wygląda, ale jestem w szoku, bo w teledyskach robią ją na piękność, a tu proszę, taka brzydka buzia.

Carin

A wiesz, że mnie się M. C. tutaj podoba, nawet bardziej niż normalnie.

użytkownik usunięty
libella

Haha, nie była zła, ale ja jej np nie poznałam. Patrzyłam i nie mogłam skojarzyć kto to jest chociaż wiedziałam, że twarz znajoma.

ocenił(a) film na 6

no dokładnie! ja ją rozpoznałam tylko dlatego, że wcześniej wyczytałam, że ona w tym filmie gra, inaczej w życiu bym na to nie wpadła, że to słynna Mariah Carey! co telewizja i makijaż potrafią zrobić z człowieka... szok!

ocenił(a) film na 8
Carin

Film jak film ma swoja historie które się gdzieś toczą wokół nas a pisanie film dla patologi czy dla poturbowanych jak ci się nie podoba to nie oglądaj zobacz se jakąś gównianą polska komedie romantyczna i przestań pisać bzdetów bo film jest zajebisty i mam głęboko w du... twoja opinie się wielki krytyk znalazł

ocenił(a) film na 6
danszy2007

naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero potem się wypowiadaj.
nigdzie nie napisałam, że to film dla patologii, tylko o patologii, co jest prawdą, bo o tym jest ten film.
każdy ma prawo wypowiedzieć się na filmwebie, nie tylko wielcy krytycy, a skoro moja opinia cię nie interesuje, to dziwne, że tak się zagotowałeś :)
żeby stwierdzić, czy film mi się podoba czy nie to jednak muszę go najpierw obejrzeć, więc swoje durne rady zachowaj dla siebie, zwłaszcza że nie cierpię polskich filmów, z kilkoma dosłownie wyjątkami.

użytkownik usunięty
Carin

Tytuł jak najbardziej zgadza się co do twojej osoby. Nie bierz się lepiej za ocenianie i (broń boże!) komentowanie filmów, wracaj do palenia czarownic i szukaniu opętanych, tak jak to robisz na forach filmów o tematyce religijnej, niezrównoważona histeryczko.

ocenił(a) film na 7
Carin

Nie widzialam zadnych napisow koncowych.O co chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones