PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 219
ocen
7,4 10 1 26219
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Spodziewałem sie czegos wiecej. Film z przesłaniem. Momentami możnabyło usnąć. Jagorsze w tym filmie było jak dla mnie, fantazje - odloty - Skarba! TRAGEDIA. Kilka niedociagnieć, ale... POLECAM. Ocena: 6/10

ocenił(a) film na 4
alegros

nuda nuda nuda NUDA nuda..

ocenił(a) film na 10
yabka

dlaczego sie nudzil ?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
alegros

Kiepski? Nuda? Jakie niedociągnięcia? W takim razie jaki film według Was jest godny oceny powiedzmy 8-10/10?

ocenił(a) film na 6
alegros

Mam bardzo podobne zdanie na temat tego filmu- również spodziewałam się więcej...jakby czegoś zabrakło, choć ciężko stwierdzić czego dokładnie. Niemniej jednak film warto obejrzeć, chociażby ze względu na tematy jakie porusza.

ocenił(a) film na 5
kasia__88

Film taki sobie średni w mojej cenie

ocenił(a) film na 9
A_1

Jak dla mnie ocena 9/10, bo jest o osobie, która walczy o siebie, któa wiele w życiu przeszła i kóra się nie poddaje co jest godne podziwu. ps. wspaniałą scena (gdzieś chyba w środku filmu) z tym gdy skarb przychodzi do matki gdy już urodziłą a ta rzuciła dzieckiem poczym skarb wyszedł a ta rzuciła telewizor.

ocenił(a) film na 7
alegros

Tez mi nie przypadły do gustu te marzenia i fantazje. Film dla mnie zaczyna się dopiero od sceny porodu. Wcześniej nie powala na kolana. Narracja jest prowadzona w nużący sposób. Do tego stopnia, że nie porusza, okrucieństwo tego domu tak bardzo jak powinno. Dopiero potem wygląda to lepiej. Scena szarpaniny między matka i córką zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Tak samo jak końcowe tłumaczenia matki. Gdyby początek był lepiej przedstawiony, mielibyśmy, w moim odczuciu, do czynienia z filmem bardzo dobrym, a tak musiałem się zastanawiać między 6 a 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones