PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 218
ocen
7,4 10 1 26218
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie
ocenił(a) film na 7
lena92

Nie można porównywać jednego nieszczęścia z drugim. Każde jest indywidualne.

ocenił(a) film na 8
gabrielafrancuz

To zależy od przekonań. Ty nie możesz porównać swojego nieszczęścia do traumy głównej bohaterki, ale ja uważam że nikt nie może oraz nie ma prawa mi tego zabronić wyznaczając jakieś zasady w stylu: każde nieszczęście jest indywidualne. Potrafię sobie wyobrazić jak koszmarne byłoby moje życie gdybym była nią - jednocześnie jestem pełna podziwu że tyle w niej nadziei oraz miłości! Wtedy wracam do swojego życia i rozumiem jak bardzo go nie doceniam. Więc mam całkowicie w poważaniu twierdzenie, że czegoś mi nie wolno bo nieszczęścia są indywidualne.

lena92

tyle prawdy w tym co powiedzialas... lepiej bym tego nie ujela.

ocenił(a) film na 10
lena92

jestem pewna, że ten film na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Wstrząsający, smutny, ale z nadzieją na lepsze jutro...

lena92

To samo wrażenie daje "Lilja 4 -ever" - od razu przestajesz miec ochotę na narzekanie. Polecam, choc to film dla ludzi o mocnych nerwach.

ocenił(a) film na 7
lena92

prawda, zmusza do spojrzenia z odpowiedniej perspektywy. a my zamiast cieszyć się z tego co mamy często szukamy dziury w całym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones