PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 218
ocen
7,4 10 1 26218
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Realizm Bajkowy

ocenił(a) film na 7

historia niczym bajka. jest Zła Wiedźma, Dobre Wróżki, Piękny Książę no i Kopciuszek który marzy o tym, że będzie kiedyś piękną królewną. Bajka różniąca się od innych bajek tym, że jej historia została upleciona z wątków rzeczywistych realiów

ocenił(a) film na 8
motyla_noga

Mało bajkowa ta bajka skoro Książe woli wróżki, a Kopciuszek pewnie nigdy nie pójdzie na bal, nie mówiąc już o zostaniu księzniczką.. Bajkę mamy w głowie Precious, w rzeczywistości, moim zdaniem nie było schematów, ani czarno-białych barw.

ocenił(a) film na 7
cangaceira

mało to realne że główna bohaterka tak nagle została obdarzona sporą atencją, troską i opieką ze strony wielu obcych ludzi.

motyla_noga

Nie wiem gdzie ta bajka bo w tym filmie praktycznie nie ma pozytywnych aspektów- głównej bohaterce spieprzyło się wszystko co tylko mogło, nawet kiedy był moment że coś jej się udało, to mamusia przyszła ze swietną wiadomością. Ja po tym filmie byłam bardzo przytłoczona.

ocenił(a) film na 8
motyla_noga

wg mnie porównywanie tego filmu do bajki jest naprawdę niestosowne. zła wiedźma pod koniec nie jest już taka zła, pięknego księcia raczej nie ma, kopciuszek niby jest, ale bez happy endu. tylko wróżki zostały na swoich miejscach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones