PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 202
oceny
7,4 10 1 26202
6,8 13
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

Szkoda...

ocenił(a) film na 8

Że wielu ludzi nie rozumie tego filmu oraz jego przekazu i widzi w nim tylko otyłą murzynkę i nic poza tym.

Magdalena_42

chyba trochę przesadzasz... wszyscy, których znam i którzy obejrzeli ten film, wypowiadają się o nim w samych superlatywach. film zachwycający! ekstra muzyka, doskonałe kreacje aktorskie i przekaz... film godny polecenia!

ocenił(a) film na 8
moniwla

niestety nie mam takiego szczęścia jak ty, ja słyszałam co innego

ocenił(a) film na 8
moniwla

Wystarczy przeczytać inne opinie na filmwebie. To na prawdę smutne kiedy się czyta o tym "jaka ona jest gruba ahahahahahaha".

ocenił(a) film na 9
Magdalena_42

Jest to jeden z najlepszych dramatów jaki oglądałam. Rewelacyjny. Wstrząsający. Piękny.

ocenił(a) film na 8
Poetka

Zgadzam się z Tobą!

ocenił(a) film na 8
Poetka

najbardziej przerażające jest to, że jest na faktach...I zgadzam się...wstrząsający, miejscami budzący takie przerażenie, że aż trudno to wyrazić słowami

Magdalena_42

Ja rozumiem doskonale. Film głównie pokazuje jak ustrój, który niespotykanie ingeruje w pieniądze ludzi, rządzony przez lobbystów i żądnych władzy pasożytów, tworzy biedę i niszczy szarego obywatela. Najpierw zabierają im pieniądze, miejsca pracy, ukladają sobie życie "na państwowym", a potem rzucają im ochlapy i biedni pozostają na "ich łasce". Jeszcze zachęcają stworzoną biedotę becikowym do plodzenia, to co się dziwić.. Oczywiście zależy im, żeby robić to w nieskończoność, bo na państwowym nikt cię nie rozliczy, wyplatę i tak dostaniesz "czy się stoi czy się leży 6 tyś się należy.." Tzn. do czasu kiedy kraj ze wszystkimi "łaskawymi świadczeniami" (jak ZUS, NFZ itd.) zbankrutuje, co oczywiście pewne jak w banku. Bo na idiotyźmie i szwindlach daleko się nie zajedzie..

ocenił(a) film na 7
AndrzejWolny

Raczej nie o tym jestten film

Magdalena_42

Tak, to prawda, też zetknęłam się z taka opinią, ze to film "o grubej babie". A przecież Precious była molestowana - bardzo wiele dziewczyn, które są molestowane seksualnie popada w otyłość, podświadomie robią to, by ochronić się przed prześladowcą i przez mężczyznami w ogóle. To dość znane zjawisko. A Precious dodaje też, ze jest głodna a potem wymiotuje - ten głód to przecież oznaka zaburzeń odżywiania (a dokładnie kompulsywnego jedzenia albo bulimii). NIc dziwnego, ze dzeiwczyna jest chora, nawet najzdrowszy psychicznie by zidiociał z taką mamusią :P

ocenił(a) film na 7
Szarobure

Hmm ja pomyślałam, że to po prostu ciążowe mdłości, ale może masz racje

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markin

ulżyłeś sobie?

paprotka95

poznajesz, znasz

ocenił(a) film na 7
markin

Masz powazny problem ze sobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones