PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503736}

Hej, Skarbie

Precious
7,4 26 218
ocen
7,4 10 1 26218
6,7 14
ocen krytyków
Hej, Skarbie
powrót do forum filmu Hej, Skarbie

obsada

ocenił(a) film na 7

Abstrahując od jakości i przesłania filmu, co sądzicie o obsadzeniu M. Carey & L. Cravitza ? Ja jestem pod wrażeniem , ciężko ich poznać a Mariah w roli psycholożki fenomenalna.

ocenił(a) film na 7
Jackie_Daniels

Nie przesadzałbym z określeniem fenomenalna, ale faktycznie udźwignęła ciężar. :)

Jackie_Daniels

To prawda, dali rade. nawet sie zdziwilam :)

Jackie_Daniels

fenomenalna to zbyt wygórowane określenie :P najwyżej dobra i ciężko było ją poznać to fakt
Ktavitza też nie poznałam (aktor wydał się jakiś do niego podobny) :P dopiero na fb zauważyłam, ze to jednak on...

ocenił(a) film na 9
Jackie_Daniels

Jedank najlepsza i tak była Moniqe

ocenił(a) film na 8
Jackie_Daniels

Carey rozpoznałam od razu, ale nie Lennego wcale. Dała radę jednak nie więcej jak 4+. Ale film ogólnie bardzo dobry noi każdy może sobie dopowiedzieć jak się potoczyły losy Skarba i jej dziec. Po tym co przeszła to uważam, że jest b. silna.

ocenił(a) film na 6
Ewelina10070

Oglądając myślałem sobie "ale podobna kobitka do Mariah Carrey... ale przecież ona nie zagrałaby tak dobrze"... A tu taka niespodzianka. Lennego w ogóle nie poznałem...

ocenił(a) film na 9
boolee

Właśnie Lenny i Carrey to największa niespodzianka w tym filmie.Zagrali swoje role na na prawdę wysokim poziomie a ta scena w szpitalu z uczennicami -jak Kravitz się nie orientował w sytuacji...

ocenił(a) film na 9
dou

moim zdaniem najlepszą niespodzianką była Moniqe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones