PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107497}

Helena Trojańska

Helen of Troy
6,2 4 348
ocen
6,2 10 1 4348
Helena Trojańska
powrót do forum filmu Helena Trojańska

bez komentarza....boze, co za ludzie...lepsze od "troii"?????!!!!!wyjasnijmy sobie cos...nie uwazam, zebu troja byla jakas super rewelacyjna,taki przecietniaczek z hollywood,no ale zeby twierdzic ze ta szmira jest lepsza?? Po pierwsze:"Helena" cholernie dluga,glownie przez nagromadzenie zupelnie niepotrzebnych,nudnych,bezsens ownych i nie wnoszacych do fabuly kompletnie nic ujec!! Po drugie:sposob filmowania jest krotko mowiac do czterech literek...koszmarne zdjecia,nic dodac nic ujac..Po trzecie:obsada pozostawia wiele do zyczenia...nie wiem,moze dlatego ze jestem dziewczyna to nie potrafie dostrzec tej "niezwyklej" urody Heleny o zgryzie i usmiechu konia...z Achillesa zrobiono lysego dresiarza =]a poza tym takiej sztucznosci na ekranie to dawno nie widzialam...sztywniactwo aktorow i sztuczne dialogi az wyzieraly z tego "filmu". Po kolejne:zbeszczeszczono mitologie (to sie tyczy takze "Troii", chociaz nie az w takim stopniu,wybaczcie)...zrobiono z tego kolejna opowiesc o milosci z wojna w tle,chociaz wcale tak nie mialo byc..No i po ostatnie:nie nawidze, kiedy scenarzysci to nieroby i nie potrafia sie wysilic...usmialam sie do lez,kiedy tezeusza po niezbyt zgrabnym pokonaniu kilku straznikow tak po prostu pokazano jadacego ze zdobycza droga, z pominienciem tego drobnego szczegolu W JAKI SPOSOB UDALO MU SIE Z KSIEZNICZKA NA RAMIENIU WYDOSTAC Z WAROWNEJ TWIERDZY??? nie mam nic wiecej do powiedzenia...=

ocenił(a) film na 10
aniol_ciszy___

Za to ja mam Tobie cosik do powiedzenia i prosze przeczytaj mnie uwaznie =). Filmowanie i zdjęcia taak masz racje koszmarne jak na film z 2003 r , Achilles jak dla mnie nie był glupim dresem tylko glupim skinhead-em( oni sa gorsii =\)ale tak czy siak zagrał jak barbazynca=)
Fabuła rowniez pozostawia wiele do zyczenia......wolalbym ta z Illiady ale coż. LECZ musisz wziasc pod uwage ze film jest niskobudzetowy!!!,
jesli chodzi o długość filmu .... jezeli masz problemy z oddawaniem moczu to juz Twoj problem a nie nasz!!! iii najwazniejsze zgryz konia jak to nazwalas Sienny Guillory wcale mi nie przeszkadza , ale ty widze jestes zakompleksiona zrob cos z tym =) rola Heleny byla niesamowita watpie czyu znajdziesz aktorke ktora za takie pieniadze zagralaby lepiej... obejzyj ja w innych filmach to sie przekonasz do kazdej roli podchodzi z pelnym zangazowaniem i nie pozwole jej obrazac tylko dlatego ze jakiejs dziewuszce sie ona poprostu niepodoba....to by bylo na tyle.
Mimo wszystkiego pozdro bo w kilka spraw przedstawilas swietnie...

Cahir_Mawr_Dyffryn

Niskobudżetowy hm... Wydaje mi się, że polskie filmy mają o wiele niższe budżety a jednak udaje nam się czasami coś dobrego nakręcić (np. "Ogniem i mieczem"). A ten film to na prawdę aż śmieszny był- widzieliście te ich statki na tle tego nieba? albo Greków skaczących do wody sztywnych jak kołki? A Helena... najpiękniejszą kobietą to na pewno bym jej nie uznała, ale nie była aż tak zła... Achilles był straszny, wyglądał jak jakiś półgłowek. Ale najbardziej nie podobała mi się niezgodność z Iliadą... Ogólnie film nudny i nie warty oglądania....

Cahir_Mawr_Dyffryn

dziekuje za to pozdro "mimo wszystkiego"...=] jezeli chodzi o dlugosc filmu, to nie jest to jedynie kwestia oddawania moczu, bo akurat z tym nie mam problemu. Po prostu przy dosc kiepskim filmie mnie przynajmniej czas dluzy sie niemilosiernie i moze dlatego 3 godzinki to byla dla mnie lekka przesada....ale musisz mi przyznac, ze rzadko ktory film trwajacy powyzej 2,5 h tyle trwac powinien...a co do sienny, to ja wcale nie chcialam urazic jej, jej aktorstwa i ciebie przy okazji... po prostu nie uwazam, ze jest nadzwyczajnie piekna, czemu dalam upust w moim komentarzu=] jej aktorstwa sie nie czepilam, bo nie bylo czego...co do moich kompleksow...moze i mam ich troche,ale nie w zwiazku ze zgryzem na szczescie =] pozdrawiam...

ocenił(a) film na 10
aniol_ciszy___

No to w takim razie przepraszam za "wredne teksty"=) 3 godziny to byc moze przesada....jednak to zalezy z jakiego punktu widzenia na to spojrzec , jezeli kogos nudzi film to dla niego katroga ,ale jak mu sie spodobal to co w tym zlego?
Co prawda film byl kiepski z tym zgodze sie na 100% , choc pewne role byly zagrane conajmniej dobrze iiiiiiii nie mowie tu tylko o Siennie =) chociazby rola Aganemnona byla b.dobra =)
Pozdrofffka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones