PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243760}

Hell

6,5 1 509
ocen
6,5 10 1 1509
Hell
powrót do forum filmu Hell

ale fajnieee:) uwielbiam tą książkę, nie wiedziałam, że powstał film na jej podstawie:D:D:D. Muszę go obejrzeć, mam nadzieje, że zbytnio nie zmienili fabuły!:):):):):):):):):):):):):):):):)

bloody_mary

pomyłka:/. Tzn film nią jest. Jeśli zainteresował was temat, lepiej przeczytajcie książkę.

bloody_mary

Tak, ja też słyszałam, że książka lepiej pokazuje tą historię. Ja jeszcze nie czytałam, ale mam zamiar.

blue_paradise_angel

Jaki jest tytuł i autor książki?
Właśnie obejrzałam film i chętnie bym przeczytała...

użytkownik usunięty
oki_4

autor: Lollita Pille
tytuł: "Hell".
Polecam!! najlepsza koncówka. Podobno film zupelnie inaczej się konczy niz ksiazka, co mnie calkowicie zniechęca do obejrzenia filmu.. ale zobaczymy.

ocenił(a) film na 10

z chęcią bym przeczytała ale szukam uparcie i nigdzie niema ani ebooków ani książki pomóżcie.....

ocenił(a) film na 10
asiulka1177

książkę można znaleźć na stronie empika... z tego co się orientuję.

ocenił(a) film na 10
humann

niestety nie ma jej w żadnej ksiegarni jest nie dostępna dletego szukam kogos kto by chciał ją odsprzedac ewentualnie pożyczyc.... :D

ocenił(a) film na 10
asiczqa20

Także poszukuje obsesyjnie nawet tej książki, próbowałam tłumaczyć ale się nie da czytać po przetłumaczeniu.Normalnie książke można było kupić do 30 zł na allegro poszła przeszło za 100zł.

Gdybyście mogły odsprzedać albo pomóc z góry dziękuje!
mój e-mail : monika-monika6@o2.pl

ocenił(a) film na 10
weraaaaa55555

http://allegro.pl/show_item.php?item=1467924645 aukcja trwa do piątku

asiczqa20

Film jest słaby i kompletnie rozczarowuje. Fabuła została zmieniona, ważniejsze wątki usunięte, nie mówiąc już o przemyśleniach Hell, których w książce było mnóstwo. Ja rozumiem, że nie istnieje adaptacja idealna, ale reżyser "Hell" chyba w ogóle nie zrozumiał książki lub jej nie przeczytał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones