PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571310}

Hell

5,3 7 845
ocen
5,3 10 1 7845
5,3 3
oceny krytyków
Hell
powrót do forum filmu Hell

...fajnie przesączone słońcem kadry, niezłe aktorstwo. Ale poza tym, to tak oklepana i przewidywalna historia, że szok. I przez to zabójczo nudna. 4/10 i to tylko za sprawną realizację.

ManBehindTheMist

Nie wazne, jak temat bylby oklepany i ile filmow by powtarzalo podobne motywy, czyniac je przewidywalnymi. Ja ten film, tak jak Droga i wiele (ostroznie szacujac ponad 50) filmow post-apo ogladalem nie po to, zeby rozpatrywac fabule w sensie technicznym, tylko aby wczuc sie w realistyczny klimat. Ludzie sa z natury zli i egoistyczni i gdyby doszlo do jakiejs katastrofy globalnej, bardziej, niz prawdopodobny jest fakt, ze warunkiem przezycia bedzie bezwzglednosc. A to, ze ludzkosc dazy do samozaglady czy to przez wojny czy przez zniszczenie/wyeksploatowanie srodowiska naturalnego, jest oczywiste i raczej nie podlega dyskusji. Jedynie 7/10 - za bledy techniczne.

ManBehindTheMist

Klimatyczny - lecz kilka absurdów bym wywalił.
Btw :ostatnia scena. Co oni widzą?

ocenił(a) film na 4
Tokugawa1982

Nie mam pojęcia. Zakończenie było tak dziwne, że właściwie niczego nie wniosło do całości filmu. Skończyło się bez sensu, a film momentami wręcz nudził. Przedłużające się sceny, ciągłe poszukiwanie wody i pożywienia - z ekranu co jakiś czas wieje nudą. Nie mój gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones