PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790359}
5,3 22 106
ocen
5,3 10 1 22106
4,8 10
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy
Mistrzu-1

Bez Del Toro będzie porażką do potęgi.
Są tytuły, które powinny być na wyłączność konkretnego reżysera. Takim filmem jest Hellboy
Kolejna papka bez klimatu, bez wyrazistych postaci, wspaniałej muzyki, pięknych obrazów.

ocenił(a) film na 5
ruffio_filmaniak

Masz rację. Lepiej bym tego nie ujął.

Mistrzu-1

Jak zobaczyłem Hellboya wychodzącego z auta, to już chciałem wyłączyć :)

ocenił(a) film na 3
Mistrzu-1

No tak, bo poprzednie filmy o Hellboyu były wybitne i już nie może być nic lepszego :D ogarnijcie się ludzie, biadolicie jak stare przekupki na targu.

CHUDYx

Jedynki nie przebije, dwójka nisko zawiesiła poprzeczkę

ocenił(a) film na 2
CHUDYx

wybitne może nie były ale w porównaniu z tym czymś chyba tak je zacznę traktować

ocenił(a) film na 4
CHUDYx

Tu nie chodzi o wybitność a o podejście do tematu. Dwa poprzednie helboje były pięknie zrobione, oprawa mistrzostwo świata. Dekoracje, plenery, MUZYKA. No i reżyseria. A tu? mPrzeciętniak telewizyjny i tyle. Do tego hektolitry krwi. Sorry. -10.

Mistrzu-1

przestań facet pieprzyć głupoty wygląd Deltorowskiego Hellboya był zbyt cukierkowy udarty z całego komiksowego mroku

Mistrzu-1

tak poza tym Hellboy to anty bohater jak Lobo ,Wolverine czy Deadpool

kadim_filmweb

Nooo..taki jak lobo nie powirdziałbym..bardziej właśnie pomiędzy DP a Wolverinem....antybohater z zakrawaniem na czynienie "dobra"

Dark_fantasy_lover

nie czytałeś komiksu

Mistrzu-1

I właśnie jest! Na Rotten Tomatoes ma aż 12% od recenzetów!!!

ocenił(a) film na 6
davis3

ja bym się pomidorem nie podniecał, z tego co widziałem fragmenty Hellboya językowo sobie nie żałują, co mogło wstrząsnąć potencjalnym recenzentem Rotten jarającym się bezpłciowym Kpt.Marvel na przykład :)

piciu6

A jak w filmie ktoś "fakiem" rzuci to z automatu roi się lepszy? XD

ocenił(a) film na 6
Sayuki78

napisałem o wstrząsie, który może rzutować, o jakości nie wspomniałem.

ocenił(a) film na 3
Mistrzu-1

100% racji, ten nowy Hellboy to nawet nie stał przy Del Toro. Dobrze, że bilety z zaproszenia, bo 30 zł na taki shit to zdecydowanie za dużo.

ocenił(a) film na 5
Siwszu69

@Siwszu69 czy mam rozumieć, że przepowiednia się sprawdziła? Nie warto iść?

ocenił(a) film na 3
Mistrzu-1

Może Tobie się spodoba? Gustów tyle ile ludzi, wersja Del Toro kilka klas wyżej. Ten Hellboy to zlepek scen i suchego humoru.

ocenił(a) film na 5
Siwszu69

@ Siwszu69 Rozumiem. Zatem objerzę.

Siwszu69

Dlatego mam kartę unlimited

ocenił(a) film na 3
bigdady33

Dokladnie. Ja punkty benefit, na Hellboy akurat z zaproszenia bylem bo film nie wart złotówki.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Zgadzam sie HELLBOY bez Perlmana to jak RAMBO1 bez Stallone. Sa aktorzy wrecz stworzeni do danej postaci. Ale z ciekawosci zobacze bo lubie stare czesci ale nie nastawiam sie na bog wie co... Zwiastun pokazal ze nie wyglada to zbyt dobrze...

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Ron był kozakiem ale ma juz z 70 lat wiec jest nie medialny (może nie dożyc kolejnego filmu) reszta aktorów dobrana fajnie ale żarty tak czerstwe ze nawet Strasburger połamał by se zęby, może to scenariusz kulał moze brak dobrego rezysera niewiem

pieknychudy

Ojjj tam, już przy Złotej Armii był bliski 60. Ile gwiazd kina akcji gra w filmach mimo 60-70 lat na karku. Poza tym, do roli Hellboya potrzeba tonę charakteryzacji którą można wiele zatuszować, plus od czego są jeszcze efekty specjalne i dublerzy.

ocenił(a) film na 1
Mistrzu-1

I jest

Mistrzu-1

No niestety, słaby film. Zabrakło przede wszystkim Del Toro. Harbour nie zagrał źle, ale to reżyser i scenarzysta spaprali mu rolę. Jak dla mnie, jako Hellboy pasuje ten aktor (wiadomo Perlman to już 70 dziadek wiec tego nie zagra i wymienić aktora trzeba było) - ale ten film to zwykły badziew. Daleko mu do dwóch poprzednich.

Mistrzu-1

I jeszcze jedno - poprzednie filmy były "plastyczne" w warstwie wizualnej, postaci itd - a tutaj bardzo marne efekty specjalne. Szkoda.

Mistrzu-1

moze jeszcze terminator bez szfarcenegera bedzie klapą ? :P

użytkownik usunięty
Mistrzu-1

Klapa. Nie ten klimat, nie ten humor, nudy.

Mistrzu-1

Masz rację, mi się w ogóle ten nowy Hellboy nie podobał Ron perlman był najlepszy do tej roli szkoda że znowu go nie wzięli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones