PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31326}
6,8 24 458
ocen
6,8 10 1 24458
7,4 9
ocen krytyków
Hellraiser: Wysłannik piekieł
powrót do forum filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł

Pan Igła

ocenił(a) film na 4

Myślę, że to jeden z tych filmów, które bezgranicznie się kocha lub nienawidzi, szkoda, że on mnie po prostu nudził. I nie wiem, czy to wina zupełnie niewciągającej fabuły(jakiś tam facet chce wrócić z piekła), paskudnie rozpisanych postaci(Clare Higgins mimo iż jest starą rurą okazuje się niesamowitą femme fatale), czy tych wszystkich rzeczy, które są po prostu z dupy(olbrzymi drakolicz, świnio-skorpion, bezdomny żrący larwy, Cenobici przypominający Korpus Zielonych Latarni). Widać tu trochę stylizacji na Cronenberga, ale tutaj groteska jest żałosna, a ohyda bardziej śmieszy niż przeraża.
Zupełnie nieangażujące kino, nie miałem komu kibicować, nie miałem kogo się bać, nie miałem komu przyklaskiwać, nie poznałem niczyjej historii, nie przestraszyłem się ani nie wzruszyłem. No może czasem podobała mi się stylizacja, ten latający wszędzie puch z poduszki czy też nieskończenie długi korytarz. No, ale coś takiego nie może uratować horroru, który bazuje na...no waśnie, na czym?

ocenił(a) film na 4
aproxx

Nie wysyłam donikąd tylko chcę abyś wykazał się samodzielnością, bo to Ty mnie zaczepiłeś.

ocenił(a) film na 10
katedra

Przeciez oni wygladaja jak figurki Hi-Man, a nie Cenobici. Litosci

ocenił(a) film na 4
aproxx

W takim razie zamień sobie Korpus na figurki z He-Mana

aproxx

hahahah , ładnie cie katedra zgasił XD

ocenił(a) film na 10
jestemtwoimojcem

Z pewnoscia zagracie jutro w przedszkolu w pomidor z tej okazji, jak wszystkim w klasie opowiesz swoja historyjke.

aproxx

Co Ty żeś się tak uczepił Katedry? Czy całe Twoje życie to forum? Kto normalny odpisuje w tak długi i nachalny sposób drążąc; przeczytaj swoje wypowiedzi; te same tematy.

Wydaję mi się, że jest jednak odwrotnie a propos liczb, którymi rzucasz (niczym wybitny ekonomik, ale zasiadający w polityce). O korpusie latarni wie bardzo dużo ludzi, a porównanie ich do tej czwórki z piekła było trafne i śmieszne - trzeba mieć odrobinę poczucia humoru. Ktoś kiedyś powiedział, że poczucie humoru świadczy o wysokim ilorazie inteligencji. Wniosek?

Nie trudź się w odpisywaniu lub też w analizie moich ocen filmów. Twój typ człowieka tak ma - stąd wiem, że i tak odpiszesz, ale zchilluj Aproxx, życie jest za krótkie na głupoty, którymi się zajmujesz.

A dla Katedry, uznanie za tak opanowane odpowiedzi:) Specjalnie się zalogowałem, żeby pochwalić. 2 lata minęły, ale może zobaczycie mą skromną wypowiedź Panowie.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
aproxx

Strasznie generalizujesz. Ja bardzo dobrze znam różne grupy superbohaterskie, naczytałem się jak byłem dzieciakiem od groma komiksów, ba nawet teraz mając te 30+ lat czytam raz na jakiś czas coś fajnego.

Jednak filmy oglądam naprawdę wszelakie, mam pojęcie o szeroko pojętym filmoznawstwie.

Do tego wolę obejrzeć choćby dobry azjatycki film niż jakąś "amerykańską papkę". Szybkich i wściekłych czy innych transformersów nie potrafię obejrzeć, co nie oznacza, że jeśli komuś się podobają to nie ma gustu lub jest kretynem, każdy lubi inne rzeczy, a znajomość i sympatia do jednego nie przekreśla od razu czegoś innego.

Ja na przykład uwielbiam produkcje Marvela, które ożywiają część mojego dzieciństwa przenosząc na duży ekran lubiane przeze mnie postacie i historie.

Jedną z gorszych rzeczy, które można robić jest generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego worka. Każda osoba jest indywiduum i nawet jeśli przypisuje się do jakiejś klasy czy subkultury nie oznacza, że jest 100% kopią wszystkich innych osób należących do danej grupy.

katedra

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 4
kotbury

9 lat szukałeś tego tematu?:D

ocenił(a) film na 4
katedra

mnie znudził, wiele nielogicznych wątków i sytuacji. 4/10

ocenił(a) film na 4
katedra

Ogółem film jest kiczowaty i nudny, nie daje żadnych emocji. Sam koncept fabularny jest płytki, a beznadziejna realizacja jedynie pogłębia negatywne wrażenia. Chyba tylko krytycy lubią takie filmy, co widać po ocenach.

katedra

Clare Higgins mimo iż jest starą rurą okazuje się niesamowitą femme fatale

A widziałeś jakie ciacha Ona uwodziła? Nie trzeba być młodą rurą żeby przyprowadzić na chatę takich przystojniaczków. A tak na marginesie to uważam że Julia jest najciekawszą i najlepiej zagraną postacią w filmie.

katedra


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones