PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34742}

Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

Hellraiser: Bloodline
5,7 5 225
ocen
5,7 10 1 5225
Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi
powrót do forum filmu Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

7/10

ocenił(a) film na 7

Naprawdę dobra część kultowej serii horrorów. Lepsza od dwójki i trójki. Pierwsza połowa filmu to bardzo ciekawie rozwinięta historia kostki Merchanda, udana charakteryzacja i uzyskanie specyficznego klimatu dla poprzednich wieków. I właśnie... klimat - to duży plus również dla drugiej połowy filmu, dość sporo się różniącej. Dość wolne tempo akcji z mroczną, gęstą atmosferą i ponownie dobrze wykreowanymi "istotami piekielnymi", na czele z genialnym psem. Zdecydowanie w pamięć może zapaść kilka świetnych scen z końcówki. Gra aktorska stoi na dobrym poziomie, Pinhead jak zwykle jest sobą i ma kilka dobrych tekstów. Plusem jest także sugestywna ścieżka dźwiękowa, szczególnie udana w tych mrocznych momentach. Moja ocena: 7/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Zgadzam się z opinią, jednak minusem filmu jest to że część rozgrywajaca sie w przyszłosci jest bardzo krótka i zakończenie pozostawia niedosyt. Ale mimo wszystko moim zdaniem to najlepszy Hellraiser

ocenił(a) film na 8
mim1312

Inny niż częsci 1-3 bardziej futurystyczny, odjechany- ale także mroczny.To już nie ten sam "Hellraiser" co wcześniejsze części -ale także ogladałam z przyjemnością. Ciekawe zakończenie

użytkownik usunięty
Shady_Yo

Moją ulubiona cześcią zawsze będzie 2ka, ale po beznadziejnej 3ce kolejna to miłe zaskoczenie. też dałem 7/10. ps. http://www.musica320.com/wp-content/uploads/2009/07/diabolusinmusica.jpg tylko gwoździ brakuje jak patrzę na plakaty filmowe, takie olśnienie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones