PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34742}

Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

Hellraiser: Bloodline
5,7 5 231
ocen
5,7 10 1 5231
Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi
powrót do forum filmu Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

Nie ma sensu ogladać żadnej częśći oprócz 1 i 2 . Co nowsza część to jest coraz gorzej .Oceniam 1 część 8/10 , 2 część 7/10,
3 i 4 część 6/10 a reszta części 5/10
Polecam obejrzec naprawdę super horrory:
Filmy najlepsze Hitchcocka,ma z najwyzszej półki około 15 przewyzszająć inne horrory inteligencją, scenariuszem i aktorstwem
Trylogie Martwe zło
Trylogie Noc ,poranek i dzien żywych trupow
Piatek trzynasteho 1,2,3,4 część
Halloween 1,2,4,5 część
Obcy 1,2
Szczęki
Lśnienie
Milczenie owiec

ocenił(a) film na 8
returner

Hmmmm Nie zgodzę sie wogóle. Osobiscie uwarzam że 1 i 2 były i są lekko przereklamowane. Cenobici w sumie w drugoplanowej roli, a o tym co sie stało w 2 wstyd mówić. Jedynka w sumie nawet nawet ale jush 2 nie podeszła mi wcale szczególnie po otworzeniu kostki ( przed było nawet ciekawie, a wjście Julii to mistrzostwo) 3 widowiskowa a 4 klimatyczna. Oglądam dalej nastepne cześci, bo póki co nie zrobiły na mnie zbyt wielkiego wrażania, przynajmniej nie aż tak jak oczekiwałem :)

ocenił(a) film na 8
returner

Hmmmm Nie zgodzę sie wogóle. Osobiscie uwarzam że 1 i 2 były i są lekko przereklamowane. Cenobici w sumie w drugoplanowej roli, a o tym co sie stało w 2 wstyd mówić. Jedynka w sumie nawet nawet ale jush 2 nie podeszła mi wcale szczególnie po otworzeniu kostki ( przed było nawet ciekawie, a wjście Julii to mistrzostwo) 3 widowiskowa a 4 klimatyczna. Oglądam dalej nastepne cześci, bo póki co nie zrobiły na mnie zbyt wielkiego wrażania, przynajmniej nie aż tak jak oczekiwałem :)

ocenił(a) film na 6
returner

A ja sie z Toba zgadzam.Tylko 2 pierwsze czesci maja klimat i w sumie trzymaja poziom.Nastepne im dalej tym co raz gorzej.Niestety...A co do Martwego Zła(EviL dead) to nie przesadzaj to nie zasluguje na status filmu horror ja sie smialem jak ogladałem Ash'a w akcji.BTW:Milczenie Owiec to nie horror tylko thriller^^

Phase

zapraszam na mojego bloga do poduskutowania o serii hellrasier.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones