PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34742}

Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

Hellraiser: Bloodline
5,7 5 225
ocen
5,7 10 1 5225
Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi
powrót do forum filmu Hellraiser IV: Dziedzictwo krwi

Słaby

ocenił(a) film na 4

Pinhead pojawia się dopiero po pół godziny filmu, a wcześniej jesteśmy raczeni jakąś głupawą historyjką, która cofa nas do średniowiecza. Całkiem niezłe było ostatnie 20 minut, obfite w efekty gore, ale to chyba jednak za mało, aby film ocenić pozytywnie.

Ceglas

Nie jest tak źle, choć rzeczywiście ta część jest trochę odbiegająca od clou Hellraisera. Trochę wyjaśnia, choć te wyjaśnienia niekoniecznie działają na korzyść filmu... ba całej serii.
Mam mieszane odczucia.

Ceglas

Przecież w żadnej części nie ma Pinheada na początku filmu co więcej w jedynce pojawia się pod koniec.
Tylko w trójce można powiedzieć,że był wcześniej niż po pół godziny ,ale tylko wyrywkowo i każdy kto oglądał wie o co mi chodzi :p

ocenił(a) film na 8
Ceglas

lol ceglas to lepiej nie ogladaj hellworld.com .
Tam pinehead pojawia sie na sam koniec fimu na 1 minute.
@silence333 dokladnie wcale nie potrzeba pineheada na poczatku .

ocenił(a) film na 4
DarkSquall

Oglądałem całą serię i "Hellworld.com" był lepszy od tego, przynajmniej według mnie. Oczywiście, że nie potrzeba Pinheada na początku, nie wypowiem się jednak więcej, bo słabo te filmy pamiętam na chwilę obecną, ale oceny wystawiałem na świeżo po obejrzeniu - tak jak zawsze to robię.

Ceglas

Ten film był dobry ale jak widać nie każdemu pasuje,a hellworld.com zdecydowanie najsłabszy z cale serii.

ocenił(a) film na 7
Ceglas

Skoro twierdzisz, że Hellworld.com jest lepszy od dziedzictwa krwi to ja martwię się o twój gust filmowy. 4 część trzyma naprawdę wysoki poziom. Są oczywiście momenty słabe jak chociażby cała ta średniowieczna historyjka (trochę dupy dali z historią powstania kostki - nie takiej oczekiwałem) ale generalnie jest dobrze, jak na czwartą odsłonę serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones