PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120032}
6,7 1 450
ocen
6,7 10 1 1450
Helter Skelter
powrót do forum filmu Helter Skelter

Marny.

ocenił(a) film na 6

Jako film dość nudny. Momentami ciekawy, ale i tak zbyt przeciągnięty. W roli Mansona czegoś mi brakowało, ale za to aktorka grająca Sadie mistrzostwo.

dkf

Zgadzam się na 100 %. Film mógłby być lepszy.

Franio

warto wziac poprawke na to, ze mamy do czynienia z filmem telewizyjnym a nie hollywoodzkim potencjalnym blockbusterem.
mi to dluzyzn nie brakowalo, ogolnie kiepsko oddany klimat lat szescdziesiatych z zupelnie chybiona sciezka dzwiekowa.
naciagane 6/10

ocenił(a) film na 6
Popeye

Filmy telewizyjne nieraz też potrafią się całkiem dobrze bronić i nie wychodzą wcale gorzej niż wielkie produkcje. Za miliony można coś spieprzyć, tak samo jak za niewielkie pieniądze zrobić coś ciekawego.

Popeye

Ścieżka dzwiękowa bardziej po lata 80-te , nim usłyszałam intro myślałam że to Paradise city gunsów .

ocenił(a) film na 9
dkf

nie zgadzam się, uważam że film jest świetny. Obejrzałam go dlatego że lubię Marguerite Moreau ale największe wrażenie zrobił na mnie aktor grający Mansona - był bardzo przekonujący, to szaleństwo było widać w jego oczach. Moim zdaniem wspaniała kreacja, fascynujący i przerażający zarazem.
Co do całości filmu - nie uważam żeby był nudny ani przeciągnięty. Jest to film w dużej mierze oparty na psychologicznym portrecie szaleńca i mordercy, a nie na wartkiej akcji. Jeśli ktoś liczy na pościgi i strzelanki to się rozczaruje. Mnie osobiście się podobało i bardzo polecam wszystkim.

Jovita8989

oj zgadzam się, nie oczekujmy też znowu nie wiadomo czego po filmie, który jest telewizyjny. swoją drogą chodziło tutaj o ukazanie motywów oraz czym kierował się manson, jak to wszystko wygladało od innej strony, film świetnie wyjasnił, jak chore były jego plany, oraz jak porządnie umiał zrobic pranie mózgu ludziom. niesamowity film. tym bardziej że przecież oparty na faktach. aż mi się neidobrze robi, jak pomyślę do czego ludzie są zdolni....i jak wyznała to jedna z dziewczyn ' zabijanie przychodzi z każdym razem coraz łatwiej'. bardzo dobry.

dkf

Aktorka grająca 'psychopatkę' Sadie przebiła samego Charliego! Naprawdę mistrzostwo!!!

vilandra_4

absolutnie, momentami nawet bałam się na nią patrzeć, po prostu miała szaleństwo wypisane na każdym centymetrze twarzy

ocenił(a) film na 7
dkf

Racja rola Sadie świetna była bardziej przerażająca od Mansona

dkf

Obejrzałem właśnie zwiastun tego filmu. Piękna! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones