PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120032}
6,7 1 450
ocen
6,7 10 1 1450
Helter Skelter
powrót do forum filmu Helter Skelter

ogolnie zawsze chcialem to obejrzec - 2razy trafilem na koncowki przypadkowo, tym razem
na tvn przelaczylem po 40min od startu, wiec niemal caly obejrzalem nareszcie ;). I film
super, a poza tym dziewczynka brunetka - ta infantylna, zawsze usmiechnieta, naiwna - jezu,
jaka ona byla urocza i sliczna. Film ogolnie fajnie sie ogladalo. A Manson moim zdaniem
jest wariatem, mimo iz intrygujacym, ale wariatem i dobrze, ze siedzi. Co ciekawego
zauwazylem - teorie o koncu swiata mansona mi ludzaco przypominaja religijnych polskich
katoli i ich teorie spiskowe o smolensku, krzyzu, spiskach rzadowych itd - wystarczy poczytac
komentarze pod filmami politycznymi na yt - z tego wniosek, ze polskie spoleczenstwo
katolickie jest chore w duzym procencie, a co za tym idzie moim zdaniem dla dobra
ludzkosci religia i ten caly shit zwiazany z tzw sila wyzsza powinien byc zdelegalizowany -
czegos takiego nie ma, ludzie to sobie tylko wkrecaja. Przez religie na swiecie jest wiecej
zla, niz dobra - wiekszosc mordercow, to fanatycy religijni, wiec ja jestem ateista i wiara, to
dla mnie glupota i wrecz cos zlego...

ocenił(a) film na 8

Zdziwiło mnie, że film jest tak nisko oceniany. Ma naprawdę świetny klimat. Aktor grający Mansona - mistrzostwo! Tak zagrać tego człowieka nie jest łatwo a widziałam wywiady z tym maniakiem i naprawdę zagrał go niemal identycznie. Jedyne czego mogę się doczepić to to, że w filmach o Mansonie Sharon Tate zawsze gra jakaś delikatnie mówiąc wyjątkowo mało urodziwa dama. W najnowszej wersji ponoć ma ją zagrać Lindsay Lohan. Ludzie ogranijcie się przecież to była najpiękniejsza kobieta jaka chodziła po ziemii. Zastanówcie się komu dajecie tę rolę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones