PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775896}

Herezja

The Convent
4,0 3 838
ocen
4,0 10 1 3838
Herezja
powrót do forum filmu Herezja

Gniot

ocenił(a) film na 2

Stracony czas, stracone pieniądze, zepsuty humor. Zdecydowanie nie polecam oglądać tego czegoś nawet za darmo. Podzielam opinie większości- gniot totalny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Drago94

Masz rację, to nie gniot. To syf jakich mało.

ocenił(a) film na 2
gunit7

Może masz racje. Gniot to zbyt delikatne określenie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Drago94

Dobrze, że ty nie jesteś krytykiem filmowym bo ufając twojej opinii oglądałabym same gnioty.

ocenił(a) film na 3
Texa91

Sa ludzie, ktorzy lubuja sie w bolu ;] to masochisci, tylko dlaczego on na sile chce nas przekonac ze nieoheblowany kij w d...ie to fajna sprawa? :D

ocenił(a) film na 2
_Master_of_Disaster_

Hahah też się nad tym zastanawiam no ale cóż są gusta i guściki. Może akurat to dla niego było arcydzieło

ocenił(a) film na 3
Texa91

Oj tak, to naprawdę kiepski film i to żenująco zrobiony. Jeszcze ten finał z tym "wybitnym" ogniem... Jak już znaleźli jakiś stary, klimatyczny budynek, to nie trzeba było masy hajsu do nakręcenia tam dobrego filmu. Wystarczyło tylko jedną myślącą postać wstawić.

ocenił(a) film na 2
RipRoy

Też tak myśle. Szkoda całego wkładu w ten film bo wyszło naprawdę słabo, a fakt że pojawił się w kinach to już totalne nieporozumienie

ocenił(a) film na 3
Texa91

A tam zepsuty, mnie rozbawił młodzieniec całujący monstrum z odrażającymi, diabelskimi oczami. Jeszcze się kajał i je przepraszał, jakby nadal było jego ukochaną ;) Brakuje filmów z atmosferą grozy, zamiast taniego, oklepanego efekciarstwa niestety.

ocenił(a) film na 2
Venus_Vulgivaga

Chodząc do kina za każdym razem mam nadzieję, że na taki trafie... A tu takie niemiłe niespodzianki przepełnione śmiesznymi sytuacjami zamiast grozą :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Texa91

jak czytam takie wpisy,to aż chce mi się oglądać.

ocenił(a) film na 2
voleon

Obejrzyj i daj znać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones