PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775896}

Herezja

The Convent
4,0 3 839
ocen
4,0 10 1 3839
Herezja
powrót do forum filmu Herezja

Nędza i rozczarowanie, efekty rodem z filmów klasy B ,nie tego się spodziewałem. Daje mocne 2/10

waskimarcin

Przecież to Wielka Brytania więc wypadałoby wziąć poprawkę.

soulfly777kris

Co to ma do rzeczy? Gniot jest gniotem.

ocenił(a) film na 5
soulfly777kris

To nie od kraju zależy, tylko od budżetu i pomysłu. Horrory brytyjskie są całkiem fajne i mają swój klimat. Chociaż przyznam się, że nie przypadł mi do gustu tak jak film Krucyfiks. Jeśli chodzi o reżysera tego filmu oglądałem ten film https://www.filmweb.pl/film/Howl-2015-716642 i nie powiem, ale podobał mi się, choć d...y nie urywał.

skibaa10

"To nie od kraju zależy, tylko od budżetu"
Gdyby tak było toby ruscy za komuny za te wszystkie ukradzione pieniądze krajom satelickim produkowali by lepsze filmy od Hollywood .
Nie sadze że USA robi najlepsze produkcje tylko dlatego że mają na nie największe budżety.

ocenił(a) film na 5
soulfly777kris

Nie powiem, ale ruskie filmy szczególnie fantasy są nawet na wysokim poziomie robione.

soulfly777kris

Wielka Brytania robi świetne kino grozy :)

waskimarcin

Mam nadzieję, że nie jest tak źle i po obejrzeniu będę mogła dać mocne 7. Nastawiam się na straszny, piątkowy wieczór.

ocenił(a) film na 7
Filomena00

ja dalem 7 czyili jest dobry nie ma co sluchac zacofanych gowno znajacych sie tepych dzbanow :D

waskimarcin

Stracony czas. Serio. Rzadko to piszę, ale szkoda tej ponad godziny. Lepiej na spacer iść, do kosmetyczki, podłubać w nosie...

kkat

Dokładnie, szkoda czasu, ten film to dno!

waskimarcin

Niezadowolony. Spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego, ale im dalej w głąb filmu tym coraz gorzej. Szkoda pieniędzy i czasu reżysera na coś takiego, naprawdę. Pozdrawiam wszystkich niezadowolonych.

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj bo film dobry minimum niezly

hercules38

Wolności słowa i będę pisał i krytykował ten film bo jest dnem, rozumiemy się!!!

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

sam jestes dnem gowno sie znasz na horrorach jesli tak uwazasz psychopato

hercules38

Psychopato? To ty masz coś.Nie mam czasu na takich idiotów jak Ty,zwal se gruche pod ten beznadziejny film i tyle. Żegnam

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

nie ja nie mam umiem ocenaic horrory a ty gowno jak mozna horror minimum na 6 ocenci na 1 tylk otacy mlodoupcy co gowno sie znaja wola walic gruchy kolega i ssac im narzady niz sluchac takich jak ja

hercules38

Hehehe ale z Ciebie jest debil,czepiasz sie ludzi o taki daremny film,masz nasrane w deklu to widać.

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

sam jestes daremny i gowno sie znasz chlopcze

hercules38

Bla bla bla, bla bla bla,i nie pisz więcej, idioto.

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

bo co leszczu łysy :D

hercules38

Nic smutny geju:D

ocenił(a) film na 7
waskimarcin

ahahahaha ja z gejem nie mam nic wspolnego tepie ich jak by co płochliwy stulejarzu :D

hercules38

* Ty Masz coś z głową nie tak gościu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones