PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713926}

Herkules odrodzony

Hercules Reborn
2,7 191
ocen
2,7 10 1 191
Herkules odrodzony
powrót do forum filmu Herkules odrodzony
kappei

Jakaś moda chyba nastała na tworzenie filmów o Herculesie w tym roku :P

Demolka25

To film stworzony przez studio Asylum, które specjalizuje się w tworzeniu gniotów z tytułami łudząco podobnymi do hollywoodzkich blocbusterów

Vampire19

Yhm, coś w stylu "Titanic 2" albo "Atlantic Rim"? =P.

Dziwi mnie, że takie studio w ogóle ma prawo bytu.

Demolka25

James Rolfe (AVGN) zrobił WYŚMIENITY materiał o tym studio. Porównywał i komentował. Ale nie mogę tego teraz u niego znaleźć. Może komuś innemu się uda?

BUNCH

http://www.youtube.com/watch?v=eHh7HNg2rSs znalazlem tylko to ale mysle ze wystarczy:)

konserwator_maszyn

Ale to nie materiał AVGNa

Demolka25

A no ma prawo byty. Dobra okładka, tytuł łudząco podobny do hollywoodzkich hitów to klucz do sukcesu. Potem nieświadomi kupują takie gnioty w empikach, odpalają i "what the f*ck"

Arrent

Z tym się zgodzę, tylko dziwi mnie jakim cudem prawnie takie firmy istnieją i że oryginalne studia z tym nie walczą. A może walczą, ale bezskutecznie, albo nie chcą? Jakoś szczególnie mnie to nie interesuje, ale trochę to zadziwiające :P

Demolka25

Chyba nie traktuję tego studnia poważnie tak jak zresztą ja. A oni po cichutku zarabiają $$$ :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones