PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142209}
7,5 502
oceny
7,5 10 1 502
Heung joh chow heung yau chow
powrót do forum filmu Heung joh chow heung yau chow

Piękny!

ocenił(a) film na 10

Dotychczas niewiele komedii romantycznych podobało mi sie, a o zachwycie nie było nawet mowy. Do czasu tego filmu! Jest po prostu piękny, magiczny... Nie wiem co powiedzieć. Ktoś może powiedzieć, że naiwny i przewidywalny - kij z tym!, nie o to w tym filmie chodzi! Wazna jest historia, pomysł zaczerpniety z poezji Szymborskiej... A całość jest po prostu urzekajaca! (10/10)

emilio666

Zgadzam się... film ma coś w sobie, mimo tego, że miejscami jest banalny. Wzruszył mnie^^

emilio666

Pomysł raczej zaczerpnięty z chińskiej poezji (o czym mowa w filmie), z której wielbicielka czerwonych członków (partii komunistycznych) pewnie zerżnęła.
niestety elementy komediowe trochę psują całość - może dla Chińczyków były śmieszne, dla mnie żałosne - ale i tak jeden z lepszych chińskich filmów, jakie oglądałem.

ocenił(a) film na 9
emilio666

Właściwie to chcę wyciągnąć pozytywny post na wierzch, bo kilka wyświetlanych zaspamowali wielbiciele "realności" w takich filmach.
Krótko - film ma specyficzny tajwański rytm, nieco kojarzył mi się z pierwszą częścią w Lian Ai Di Tu / About Love, dlatego pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. Tak, od początku, pierwszej recytacji wiersza, wiadomo, jak się skończy, czasem jest absurdalnie nierealny, ale właśnie nie taki ma być! Piękne, warto obejrzeć :-)

kaspric

Ponad rok czasu ten film sciagam i stoi na 91 % masz moze namiary na niego ?

ocenił(a) film na 9
Jaki

Jeszcze to gdzieś mam, ale też miałem chyba tylko angielskie napisy - dlatego polecam YT ; )
http://www.youtube.com/watch?v=oOXiECZ7l9I

Na początku jest takie buczenie przez ok minutę ale tak samo miałem w wersji na kompie - gdzies od minuty jest normalny głos.

ocenił(a) film na 7
Jaki

wyslij wiadomośc to dam linka gdzie mozna obejrzeć z polskimi napisami

Ruby_in_Gold

Podaje maila pisz tam. Dzieki wielkie za pomoc.
tymczasowokolorowo@wp.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones