PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 316
ocen
5,1 10 1 11316
5,1 10
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

10/10.

ocenił(a) film na 10

I z czystym sumieniem umieszczam go w ulubionych!!! A komu sie nie podoba humor MUMIO niech idzie na Ani Mu Mru , OTTO albo inne Piranie.

ocenił(a) film na 10
skarpetian

zgadzam sie...Mumio ma niepowtarzalny rodzaj humoru który preferują tylko co niektórzy...ja sie do nich zaliczam :) 10!

ocenił(a) film na 9
rydel_3

taaa..... ja też :] u mnie też 10 :D

ocenił(a) film na 10
izu_7

Popieram super film :) Uwielbiam taki typ humoru (niestety jest go za mało) Najbardziej podobał mi sie ten koleś od podejrzanych "to nie ten wykluczam to " :P

ocenił(a) film na 2
skarpetian

Owszem, można lubić kabaret Mumio, ja też lubię część ich skeczy. Lecz nie zmienia to faktu, że film po prostu jest zły. Źle skonstruowany, bez koncepcji, scenariusz pisany bez większego przemyślenia (do czego sie przyznają), zresztą sporo tu improwizacji. To bardziej zlepek bardziej lub mniej udanych skeczy. Niestety wiele tu tych mniej udanych, czasem wręcz żenująco nudnych. Brak tu tej błyskotliwości kabaretu Mumio w parodiowaniu na swój sposób typowego zachowania ludzi. Zauważyć tu można wręcz uzupełnianie niektórych pomysłów o sceny, co by tu mówić, nudne, ot aby było ponad godzinę.
Zdecydowanie Mumio nie powinien kręcić filmów!

ocenił(a) film na 10
JakBym

Te "skecze", jak je nazywasz, celowo były różnej jakości, gdyż Jaco (postać) miał je w swojej głowie i nie wszystkie były równie dobre. Na tym cała sztuczka polega.

ocenił(a) film na 2
Shiloh

Co nie zmienia faktu, że film jest po prostu zły (że się tak powtórzę:)

ocenił(a) film na 2
JakBym

O co chodzi... no - pfffffff - do końca to... nie wiadomo ;P Zgadzam się. Widziałem wiele skeczy jak i całych przedstawień Mumio i większość z nich jest rewelacyjna, jednak film dla mnie nigdy nie powinien powstać. Analogicznie jak do tych dłuższych skeczy. Naprawdę - lepiej mniej, a z pomysłem, klimatem, etc. - czasowe naciąganie nie tylko mija się z celem, ale wręcz odstrasza. 2/10

ocenił(a) film na 7
JakBym

"Brak tu tej błyskotliwości kabaretu Mumio w parodiowaniu na swój sposób typowego zachowania ludzi."

Wg mnie zrobili to przegenialnie.

ocenił(a) film na 2
Pryngiel

Niech Ci nawet będzie, że zrobili to przegenialnie (chodzi o parodiowanie niektórych sytuacji życiowych), ale film, jako całość jest do kitu i do bani, że się tak prostolinijnie wyrażę. Są może i pomysły na skecze, ale brak pomysły na film, przez to film jest nudny.

ocenił(a) film na 7
JakBym

Nie będę się spierał. Mnie się bardzo podobał, lałem ze śmiechu. Ale trzeba mieć do tego specyficzne poczucie humoru ;-)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
skarpetian

co wy za głupoty gadacie !111111111111111111111111111

ocenił(a) film na 2
seth_cohen

Zależy, kto gada głupoty. Jeśli oni, to owszem.

ocenił(a) film na 1
seth_cohen

Tak to jest, jak sie w glupotach sensu doszukuje ;).

ocenił(a) film na 5
skarpetian

Jako kabaret są świetni. Dwa razy wybrałem się zobaczyć ich na żywo. "I z czystym sumieniem" mogę powiedzieć, że wolę ich dużo bardziej od Ani Mru Mru, Otto, albo jakże modnego ostatnio, a kiepskiego przeważnie KMN. Ale moja sympatia do Mumio, choć wpłynęła na oczekiwania względem filmu, nie powinna wpływać na ocenę samego już gotowego produktu. A ten, jest niestety średni.

ocenił(a) film na 2
skarpetian

Zgadzam się z "jakbym", parę skeczy zmontowanych w jedną całość to jeszcze nie film, poza tym wszystko jakieś takie bez ładu i składu a i aktorsko mnie nie przekonali, ogólnie film nudny, choć jako kabaret sa naprawdę nieźli.

ocenił(a) film na 7
skarpetian

za ziemniaka cud natury faktycznie można parę punktów dodać ;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones