PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247287}
5,1 11 314
ocen
5,1 10 1 11314
5,3 9
ocen krytyków
Hi Way
powrót do forum filmu Hi Way

Wspominanie cytatów z filmu to fajna zabawa więc podzielmy się tymi, które najbardziej się wam podobały :D

"I wtedy brukiew przemówiła głosem piękniejszym od głosu kaszy jaglanej..."

Najbardziej śmiałem się z tych starych dziadków na necie, ale nie pamiętam dokładnie całego zdania a nie chciałbym przekręcać takiej znakomitej wypowiedzi :D

ocenił(a) film na 7
WhySoSerious_3

Pan rozpoznający podejrzanego to mój faworyt :D

ocenił(a) film na 10
yogobelka

Zwątpiłem, za dużo tego :)

ocenił(a) film na 10
Olek_4

"Państwa córce obojętny jest ziemniak. Mięso nie wywołuje łaknienia. Rośliny... warzywa leżą" czy jakoś tak to szło xD

No i "Podrobów się nie je. Są po prostu niejadalne".

użytkownik usunięty
Daguchna

Super było:
-Deszczyk pada, slońce świeci, czarownica masło kleci. Kleci, kleci, ukleciła, przyszła świnia-wywaliła.

Albo jedzer xD

ocenił(a) film na 7

Jeden z moich fave'ów: "to jest marcus, człowiek orkiestra, to długo by mówić, a to- Andrzej, w zasadzie Andrzejek, taki nasz tutaj..."

i drugi:
"Ja szalenie lubię to co robię, wie Pan, nie musiałbym... a jednak"

- Deszczyk pada, deszczyk... rytmicznie
- I świnia się wywaliła...

ocenił(a) film na 5
Olek_4

MAREK! PROSZĘ NATYCHMIAST ODLOŻYĆ TEN KIELISZEK! JA NIE BEDE DWA RAZY POWTARZAŁ! (...)

:D mistrz!

ocenił(a) film na 5
Olek_4

i WYLKUCZAM TO oczywiście :D

i WYLKUCZAM TO oczywiście :D

ocenił(a) film na 9
Olek_4

prawdopodobnie podpiwniczony!
Przemuza!
Kokon i zmiany zmiany. Kokon wymyslilem jak bylem w Ustce, a zmainy zmainy to juz jak bylem w domu.
Tej Pani bardzo zalezy, zeby zagrac, IZ BY mieszkala tutaj w tej kamienicy
Historia z Tatarami tez spoko, podwojna randka genialna!
Parodia gonie parodie!
O Filmie Powiem tak: Bedzie to zadawalajacy dla osoby, ktora stworzyla ten film, dla aktorow i dla statystow.
Przedstawil jak sie zylo jak sie zyje i ewentualnie w perspektywie co mozemy zrobic dla mieszkancow tej klatki schdowoej i zeby ludziom sie zylo lepiej a jendoczesniej przyjemeniej i wygodniej, co by mialo odbicie jedndoczesnie dla innych sasiadow z innych klatek...

ocenił(a) film na 8
Olek_4

- MAREK... Proszę natychmiast odłożyć ten kieliszek... Ja nie będę dwa razy powtarzał... Jeśli zaraz nie pójdziesz... TO NIE WIEM CO SIĘ STANIE :D :D :D

- Witam Państwa. Nie będę mówił o małych i średnich przedsiębiorstwach. Powiem ogólnie o ludziach, którzy coś przedsiębiorą...

- Jakoś się niesie tą tacę, jak to mówią... No, a to po prostu Andrzej... Andrzejek taki nasz... /cała postać Andrzejka i ta wizja willi :D

Którędy na Perć? :D
Cały film miażdży :)

Olek_4

O kinie:
"Ja najbardziej lubię jak ojciec ma synka. Za takie kino, to bym się dał pociąć."

ocenił(a) film na 9
Olek_4

"Kokon, czyli zmiany zmiany"

ocenił(a) film na 9
Olek_4

"onomatopeja, onomatopeja"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones